Připravujeme Prostřeno! z Olomouckého kraje

V Prostřeno! tentokrát budou v převaze muži. Ale jen mírné. Tři na dvě ženy. Komu to bude v kuchyni odsýpat víc? Jak se v týdnu projeví taktika? Nebo budou všichni v tomto týdnu hrát čestně?
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Jak se podaří všem soutěžícím do svého menu nenápadně zahrnout úkol týdne, kterým je příprava šneků, či jejich zakomponování do menu tak, aby nikdo nepoznal, že se jedná o bonusový chod? Kdo si představení v kuchyni užije a komu se moc dařit nebude? Zradí někoho nějaké potraviny, případně nápoje?

A kdo bude nakonec tím největším taktikem? Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Pavel. Vystudoval integrovanou střední školu podnikání, obchodu a služeb v Ostravě – obor pánský holič a dámský kadeřník. Pracoval jako profesionální travesty umělec, kadeřník a vizážista. Žije se svým partnerem Míšou, se kterým je v registrovaném partnerství. Doma jim dělají společnost tři kočky a tři kocouři. Přihlásil se sám, protože je zvědavý, jestli zvládne připravit typická olomoucká jídla, která budou krásně naservírovaná. Co bude podávat? Na talíři se objeví:
1) tatarák z tvarůžků s opečeným toustem,
2) hovězí vývar s domácími maminčinými nudlemi,
3) hodolanská omáčka s domácím chlebem,
4) palačinky se švestkovou omáčkou, vanilkovou zmrzlinou a šlehačkou.

Úterní večer bude patřit Lence. Pracovala jako přepážková pracovnice a pomocná síla v kuchyni. Nyní pracuje na pozici montážní dělník. Je rozvedená a má tři děti. Doma jim dělá společnost pes a andulka. Je spokojená a šťastná. Baví ji její práce, kterou má ráda. Do pořadu se přihlásila sama, aby měla možnost poznat nové lidi, zkusit jejich jídelníček a také získat nezapomenutelný zážitek. Její motivací je i výhra. Jak se jí bude dařit? Na talířích se objeví:
1) okurková lodička s česnekovou pomazánkou, pečivo,
2) kuřecí vývar s kvasnicovými knedlíčky a nudlemi,
3) kuřecí řízek s překvapením, šťouchané brambory, zelenina, dresing,
4) čokoládový cheesecake.

Středeční hostitel Martin studuje na gymnáziu. Pracoval jako rozvozce pizzy. Nyní je student a pokladní v jedné osobě. Je svobodný a bezdětný. Většinou žije u svých rodičů nebo v bytě po rodičích, který mají v Přerově. Proč se přihlásil? Chce vidět, jak se budou tvářit lidé v jeho okolí, až ho uvidí v Prostřeno! (dle jeho názoru je v jeho kruzích pořád velmi populární). Pokud by vyhrál, tak by si koupil motorizovaný dopravní prostředek. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru s medovými plackami, jako měli ve Squid game. Při výběru menu se nechtěl pouštět do masa, protože by ho snadněji pokazil. Podávat se bude:
1) tatarský biftek z lososa,
2) cuketová krémová polévka,
3) po´boy s fritovanými krevetami,
4) churros.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Tereza. Pracovala jako R&D designer ve firmě Mora Moravia a jako Senior designer ve firmě Ores Technologies. Nyní pracuje na pozici Lead design engineer ve firmě Hella. Je rozvedená a z prvního manželství má dvě děti – syna Jozefa (10 let) a syna Karla (8 let). Nyní žije již druhým rokem s přítelem Martinem, který s jejími dětmi velmi dobře vychází. Do pořadu ji přihlásil její přítel, protože je Tereza velkou fanynkou Prostřeno!. Nejdřív byla překvapená a chtěla ,,vycouvat‘‘, ale její děti si moc přály, aby to zkusila, a tak bylo rozhodnuto. Podávat se bude:
1) játrová paštika podávaná na domácím pečivu,
2) hovězí vývar s játrovými knedlíčky nebo nudlemi,
3) vepřová panenka zalitá pepřovou omáčkou, pečené brambory,
4) mini cheesecake s ovocným přelivem.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Adam. Vystudoval logistiku a krizový management, z nichž získal titul bakalář. Pracoval jako tenisový trenér a v současné době pracuje jako specialista – obchodní zástupce na prodej fotovoltaických elektráren. Je svobodný a bezdětný. Do pořadu ho přihlásila jeho bývalá přítelkyně. Pokud by vyhrál, tak by chtěl jet na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví řízenou meditaci po jídle. Tato jídla si vybral, protože je až na dezert docela umí. Jak mu to u sporáku půjde a co se bude podávat?
1) Guacamole na rozpečené bagetě,
2) dýňová krémová polévka,
3) dušené hovězí na česneku,
4) crème brûlée.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU a na prima+

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

UP-Spot Prima+ obsah (již nyní)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!