Připravujeme Prostřeno! z Pardubického kraje!

V Prostřeno! tentokrát budou v mírné převaze muži. Tři ku dvěma ženám. A navzájem si nedarují vůbec nic. Jak se podaří všem soutěžícím do svého menu nenápadně zahrnout úkol týdne, kterým je příprava bábovky?
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Kdo si představení v kuchyni užije, a komu se moc dařit nebude? Zradí někoho některé potraviny, případně nápoje? A kdo bude nakonec největším taktikem?

Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést deset tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví doktorand Jan. Na pořad Prostřeno! se díval od samého začátku a vždy si to chtěl vyzkoušet na vlastní kůži. Velmi ho zajímá rozdíl mezi sociální realitou a reality show. Celé to bere jako zábavu. Pokud by vyhrál, tak by si koupil postel do svého pokoje a zbytek by použil na běžné výdaje. Jídla pro menu si vybral, protože patří mezi jeho nejoblíbenější a je pro něj důležité, aby si pochutnal on. Co bude podávat? Na talíři se objeví:
1) Ztracená vejce,
2) bruschetty s rajčaty a houbami,
3) minestrone,
4) pollo alla cacciatora,
5) malinový dort s mascarpone.

Úterní večer bude patřit Pavlíně. Hodně svého času tráví v práci, která je pro ni zároveň i jejím koníčkem. Po práci společně s přítelem chodí na procházky, hrají společenské hry nebo se scházejí s přáteli u dobrého jídla. Do pořadu ji přihlásil její přítel, protože je podle něj dobrá kuchařka. Pavlína si chtěla vyzkoušet jaké to je vařit před televizní kamerou, pod tlakem kamer, a zároveň se ráda seznámí s novými fajn lidmi. Na talířích se objeví:
1) Hovězí carpaccio,
2) quiche lorraine s pancettou,
3) kachní prsa s bramborovo-batátovým pyré s vinnou omáčkou,
4) piškotové dortíky s mascarpone a ovocem.

Středeční hostitel Adam je svobodný a bezdětný. Vaří rychlá a zdravá jídla, do pořadu ho přihlásil několikrát jeho kamarád, který si myslí, že Adam umí vařit, a chtěl si z něj udělat trochu i legraci. Adam má s kamarádem vlastní kanál na Facebooku – Dnes vařím. Jídla do menu vybral proto, že jsou rychlá. Ale budou chutnat i ostatním? Podávat se bude:
1) Bruschetta,
2) crema di zucchine,
3) spaghetti carbonara,
4) panna cotta.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, student Ondřej. Jeho sen je být kuchařem. Zatím pracoval jen v rámci praxe. Žije s mámou a třemi bratry v rodinném domě v Lanškrouně. Do školy dojíždí každý den vlakem do Pardubic. Do pořadu se přihlásil sám, aby si mohl vyzkoušet něco nového, získal nové zážitky a ochutnal nové chutě. Pokud by vyhrál, tak by si peníze uložil. Podávat se budou následující chody:
1) Guacamole,
2) kuřecí vývar,
3) svíčková na smetaně, karlovarský knedlík,
4) kokosové řezy.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Katarina. Ta vystudovala střední zdravotnickou školu obor praktická sestra. Pracovala jako obchodní referentka. Nyní je na mateřské dovolené s dcerou, které je 1,5 roku. S přítelem žijí hned vedle jeho rodičů, a Katariny rodina je také blízko. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost poprat se s výzvou dobře uvařit a být dobrá hostitelka. Než dojde na finální pokličky, Katarina bude servírovat toto menu:
1) Lehká bylinková pomazánka s cibulovou bagetkou,
2) houbový krém,
3) kuřecí steak, pečené brambory s fazolkami a slaninou,
4) čokoládový dort s banánem a šlehačkou.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem archivu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!