Připravujeme Prostřeno! z Plzeňského kraje

Prostřeno bude v tomto týdnu opět zajímavé. Aby také ne, když se u stolu sejdou čtyři muži toužící po výhře a jen jediná žena. Emoce budou hýbat vším. Co se podaří a co nikoliv? Jak se hráčům bude dařit a komu půjde nejvíc o výhru? U koho se odehraje nejlepší zábava, kdo vsadí na klasiku od maminky a kdo na panenku se šťouchačkami?
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Jak celým týdnem zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava tataráku a jeho zakomponování do menu tak, aby jej nikdo nepoznal? Kdo si do poslední chvíle bude myslet, že úkolem týdne je zcela jiná dobrota a kdo na něj nakonec zapomene? Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády, ale nebude ani nouze o napětí.

To vše už v pondělí. Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví jediná žena tohoto týdne, Maryna. Pracovala jako operátorka v automobilové výrobě a v drůbežárně. Nyní je doma – onemocněla a léčí se s rakovinou děložního čípku. Má jednoho syna – otěhotněla v šestnácti letech a musela ukončit i studium střední školy. Má přítele, se kterým žije rok. Do pořadu se přihlásila, protože si chtěla zkusit něco nového než jen vařit pro svou rodinu. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na vybavení do bytu. Podávat se bude toto menu:
1) bliny s uzeným lososem a koprovým dipem,
2) boršč podle Maryny,
3) šašlik se šťouchanými bramborami,
4) vareniky s horkým ovocem.

Úterní večer bude patřit Tomášovi. Vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou. Dělal různé brigády při studiu, poté pracoval v IT, dále jako elektrický vyhledávač kabelů a nyní podniká v elektru jako elektrotechnik. Tomáš má dvě děti z minulého vztahu – sedmiletou dceru a tříletého syna. Nyní bydlí s přítelkyní, která má dceru z předešlého vztahu. Do pořadu se přihlásil sám na popud kamaráda, protože rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na dovolenou. Podávat se bude toto menu:
1) čertík v zavinovačce,
2) vývar s kapáním,
3) vepřová kýta na smetaně s houskovým knedlíkem,
4) piškotová mňamina.

Středeční hostitel Josef přichystá klasiku, kterou lidé milují. Má snoubenku, se kterou mají pětiměsíční dceru. Do pořadu se přihlásil sám, protože by si rád vyzkoušel, jaké to je vařit pro více lidí najednou a chtěl si vždy vyzkoušet podobnou televizní reality show. Pokud by vyhrál, tak by část peněz dal dceři na spořicí účet a za zbytek by jeli někam na dovolenou. Tato jídla si vybral, protože jsou tak akorát náročná a měl by jejich přípravu zvládnout. Podávat se bude:
1) salát s trhaným kuřetem,
2) hráškový krém s rozpečenou bagetou,
3) vepřová panenka obalená ve slanině s bramborem,
4) lávový dort.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Patrik. Pracoval jako operátor skladu, barman a nyní se živí jako dělník. Zatím nemá děti ani manželku. Do pořadu se přihlásil sám, protože si chtěl vyzkoušet, jaké to je vařit před kamerou. Pokud by vyhrál, jel by na dovolenou. Tato jídla si vybral, protože je má rád a vaří je nejlépe. Obecně vaří rád, v těchto receptech si ale zkrátka věří. Podávat se budou tato jídla:
1) slané košíčky,
2) kuřecí vývar s játrovými knedlíčky,
3) holubky se šťouchaným bramborem,
4) želé dort.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Robert. Pracoval jako mistr výroby a nyní je jeho povoláním seřizovač vstřikolisu. Robert má z předešlého vztahu syna Roberta (11 let) a ten k němu jezdí jednou za čtrnáct dní. Nyní žije s přítelkyní a její dcerou. Do pořadu ho přihlásil jeho kamarád, protože ví, že Robert rád vaří. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na letní dovolenou. Podávat se budou tyto chody:
1) mini langoše,
2) kulajda,
3) vepřová panenka se šťouchanými bramborami,
4) nepečený dort.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU.

reklama

reklama