Připravujeme Prostřeno! z Prahy a středních Čech

V Prostřeno! tentokrát budou v převaze muži. Předvede jediná žena týdne, že vařit opravdu umí, nebo se blýsknou muži se svými recepty plnými proteinů? Budou se k sobě hosté chovat slušně a vstřícně, nebo takticky?
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

A koho rozhodí úkol týdne, kterým je tentokrát příprava pokrmu z cizrny? Kdo si představení v kuchyni užije a komu se moc dařit nebude? Zradí někoho některé potraviny, případně nápoje? A kdo bude nakonec největším taktikem? Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Petr. Vystudoval střední průmyslovou školu – obor diagnostika automobilů. Pracoval jako promotér (ochutnávky s supermarketech), prodavač elektro, obchodní zástupce pro Rainbow, zásobování v zahraničí a také číšník a barman v Anglii. Nyní se živí jako obchodní zástupce, kdy se stará o servis a distribuci úklidových přístrojů. Žije s přítelkyní, která má dvě děti, v Praze. Přihlásil se sám. Napadlo ho to, protože rád vaří a pořad sleduje již dlouho a baví ho to. Co bude podávat? Na talíři se objeví:
1) pomalu zapečené papričky s guacamole,
2) mexická polévka,
3) kuřecí fajitas,
4) churros s domácí zmrzlinou.

Úterní večer bude patřit Michaelovi. Pracoval jako skladník a obráběč kovů. Nyní je vedoucím směny a disponentem logistiky. Má snoubenku a rok a půl starého syna Vítka. Do pořadu ho přihlásil bratr. Pokud by vyhrál, vzal by rodinu na hory. Jako zábavu si pro své hosty připraví kvíz národních jídel s odměnou. Tato jídla si vybral, protože pevně doufá, že je zvládne během tří hodin připravit. Jak se mu bude dařit? Na talířích se objeví:
1) pomazánka s domácím pečivem,
2) polévka z ušáka s játrovými knedlíčky,
3) vepřová řezanka na hořčici s bramborovo česnekovou kaší,
4) čokoládový dortík.

Středeční hostitel Jiří podniká v oboru elektro. Do pořadu se přihlásil sám, a to pro zábavu. V Prostřeno! účinkoval jeho kamarád Marek Flak, a tak si Jiří řekl, že to zvládne taky. Má zkušenosti s natáčením – jako komparz byl v Policii v akci, v pořadech Soudce Alexandr, Modrý kód, Dobré zprávy a Nebezpečné vztahy. Pokud by vyhrál, tak by jel na dovolenou. Do pořadu se nepřihlásil kvůli výhře, ale spíš kvůli zážitku. Jako zábavu vyrobí hru se bzučákem – je elektrikář. Podávat se bude:
1) cibulový quiche z listového těsta se slaninou a cheddarem,
2) kuřecí vývar s játrovými knedlíčky,
3) králík na česneku s rozmarýnem, karlovarský knedlík,
4) piškotová roláda plněná domácí jahodovou marmeládou.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, František. Pracoval na průmyslových stavbách a podnikal. Nyní se živí jako obchodní zástupce. Je rozvedený. Celkem má tři děti – jedno z manželství a další dvě děti z dlouhodobého partnerství. Nyní je singl. Do pořadu jej přihlásili jeho blízcí kamarádi. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na oslavu s kamarády a na návštěvu exotiky. Podávat se bude:
1) tapas s uzeným kachním prsem,
2) dýňový krém,
3) filírované kachní prso s arašídovou omáčkou a jasmínovou rýží,
4) lívance s malinovou pěnou, karamelem a ovocem.

Jako poslední soutěžící se představí jediná žena týdne, Ivana. Pracovala v telemarketingu, v úklidové firmě a také jako pomocná síla v kuchyni. Nyní je zaměstnaná jako pomocná síla v kavárně Tvoje máma. Má manžela a dospělého syna, který s nimi již nežije. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost si vyzkoušet, jaké to je. Pokud by vyhrála, tak by si peníze uložila. Jako zábavu si pro své hosty připraví karaoke. Tato jídla si vybrala, protože si v jejich přípravě věří. Jak jí to u sporáku půjde a co se bude podávat?
1) Avokádové pokušení,
2) hovězí vývar s drobením,
3) medvědí kapsa se šťouchaným bramborem, salátek,
4) jablečný měšec.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU a na prima+

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

UP-Spot Prima+ obsah (již nyní)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!