Připravujeme Prostřeno! z Ústeckého kraje

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Přinese chutné, exotické, netradiční, ale i běžné recepty. Kdo si tentokrát sáhne na výhru a kdo si pro ni opravdu jde, takže se nebude štítit taktiky a nefér bodování?
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Komu se podaří pracovat také s úkolem týdne, kterým je tentokrát příprava dětského jídla? Potvrdí se, že při vaření získávají plusové body rázné ženy, nebo naopak překvapí jediný muž týdne a ohromí svým menu? Bude sázkou na jistotu klasická kuchyně, nebo tentokrát zaujmou spíš experimenty? Kdo si představení v kuchyni užije a komu se moc dařit nebude?

Zradí někoho exotické potraviny, nebo je snadné s nimi vařit? A najdou si cestu i do vaší domácnosti? Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví důchodkyně Helena. Vystudovala střední zemědělskou školu obor chovatelství a mechanizace, hipologie. Helena pracovala jako dělnice a obsluha čerpací stanice. Nyní je v důchodu. Má dva syny, je rozvedená a má přítele. V pořadu bude účinkovat podruhé, je soutěživá a bere to jako výzvu. Na jaká jídla se mohou hosté těšit? Na talíři se jim objeví:
1) Pomazánky,
2) zeleninová polévka,
3) hubník,
4) jablečné lívance.

Úterní večer bude patřit operátoru Karlovi. Má přítelkyni a žije s ní a jejím synem. On má z předešlého vztahu také syna. Přihlásil se, aby měl možnost vyhrát a získat peníze na svatbu, kterou s přítelkyní plánuje. Pokud vyhraje, tak peníze použije na svatbu. Během zábavy se bude zpívat, jídla připravuje taková, která připravuje často, takže se nebojí zádrhelů. Co se na talířích u jediného muže týdne objeví?  
1) Topinka s domácí lupenicí a sýrem,
2) kuřecí polévka s drobením,
3) svíčková a domácí knedlík,
4) mini dortíček.

Středeční hostitelka Lucie svým menu překvapí. Vystudovala jednooborovou biologii – PYF, UJEP. Pracovala jako kurýr. Nyní pracuje jako odborný pracovník – laborant – a měří prašnost v ovzduší. Je svobodná a zadaná. Žije s jedenáctiletou fenkou Boženkou, která je její největší parťačka. Doma moc času netráví a nenechají si ujít žádnou zajímavou událost. Nepřihlásila se sama, ale přihlásila ji kamarádka a Lucie k tomu přišla jako „slepá k houslím“. Nejdříve to odmítla, ale pak si řekla, že zkusit se má vše a žije jen jednou. Pořad pravidelně sleduje a zná ho velmi dobře. Pokud by vyhrála, zaplatila by si dovolenou na Kubu. Může začít balit kufry? Co se bude podávat?
1) Vaječná sedlina s fenyklovým krémem,
2) kachní polévka,
3) hovězí žebra s celerovým pyré,
4) plněná vinná trubička.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Zdena. Vystudovala střední školu. Pracovala jako servírka, poté měla nějaké bary a hernu a nyní je na neschopence. Má pět dětí – čtyři syny a jednu dceru. Do pořadu ji přihlásila její dcera, protože podle ní umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by zaplatila dovolenou pro své děti. Jako zábavu si pro své hosty připraví zdobení dortů, které si hosté odnesou domů jako dárek. Tato jídla si vybrala, protože jsou nejoblíbenější u její rodiny. A co se bude podávat?
1) Domácí pečivo s pomazánkou,
2) vývar s domácími nudlemi,
3) obalovaná kuřecí kapsa, šťouchaný brambor,
4) tiramisu.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Anna. Má střední obchodní vzdělání. Podnikala – stánkový prodej – a nyní je na mateřské dovolené. Je vdaná a má tři děti – dvě jsou již dospělé, nejmladší dceři je rok a půl. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda a výborně vaří. Pokud by vyhrála, tak by jela s rodinou na dovolenou. Ráda připravuje jídla klasické české kuchyně. Má ráda česká jídla. Moc je doma nevaří, ale někdy pro manžela připraví na přání i knedlíky. Mezi její oblíbená jídla patří kachna se zelím a knedlíkem. Jak se jí bude v kuchyni dařit a koho její menu oslní? Podávat se bude:
1) Šunková rolka s křenem a domácí bagetkou,
2) hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi,
3) svíčková na smetaně s variací knedlíků,
4) jablečný závin s poctivou zmrzlinou.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU a na prima+

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

UP-Spot Prima+ obsah (již nyní)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!