Připravujeme Prostřeno! z Ústeckého kraje!

Co se stane, když se u stolu sejdou výhradně muži? Může to být zábava, ale také týden napětí či taktiky. Důležité totiž je, jak se lidé k sobě budou chovat a jak moc jde každému z nich o výhru. U stolů a plných talířů se sejdou účastníci z Ústeckého kraje a rozhodně bude na co se dívat.
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Jak půjde soutěžícím tohoto týdne snažení od ruky, komu se zadaří, kdo se bude snažit oslnit neuvěřitelnými recepty a kdo se bude snažit zazářit víc než před lety, kdy v Prostřeno! účinkoval poprvé? Je tu ale i další otázka. Jak celým týdnem zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát příprava mug cakeu? Kdo se bude ošívat, kdo sáhne po vymazleném receptu a získá body navíc? A kdo nebude vůbec tušit, o jaký úkol se jedná, a tak se na celý úkol vykašle?

Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude tento týden velmi pestrá. To vše už v pondělí. Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 a dozvíte se víc. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Zdeněk. Má rád sladkokyselou chuť – mezi jeho oblíbená jídla patří koprová omáčka, zelňačka, kulajda a další. Je svobodný a bezdětný. Do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do své chaty. Těší se na setkání s novými lidmi, na nové chutě a co je důležité, rád vaří. Podávat se bude toto menu:
1) focaccia se sýrem,
2) vývar s játrovými knedlíčky,
3) vepřové na majoránce, česneku a šípkách,
4) štrúdl.

Úterní večer bude patřit Karlovi. Zřejmě je hodně zvědavý, protože se právě proto přihlásil. Ještě neví, jak by s případnou výhrou naložil. Menu sestavil tak, aby se vešel do časového limitu. Má rád sport, zajímá ho kultura a rybaření. Nejí krupicovou kaši a věří, že tu mu nikdo v rámci menu nenabídne. On sám bude podávat:
1) kanapky s uzeným lososem,
2) francouzskou cibulačku,
3) kuřecí prso sous-vide, šťouchaný brambor a restované žampiony na bílém víně,
4) věnečky.

Středeční hostitel Ladislav neví, kdo ho do pořadu přihlásil. Kdyby vyhrál, asi by jel s rodinou na dovolenou. Menu si vybral, protože je to pro něj výzva. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru Čelovka – hádej kdo. Tvrdí o sobě, že je občas kousavý a někdy introvert. Jeho koníčkem je jeho práce a má rád vývary, maso a vše dobré, co si s rodinou odsouhlasí. Nesnáší nudle s mákem. Jak si Ladislav stihne poradit s úkolem týdne a nerozhodí jej příprava mug cakeu? Podávat se bude:
1) čočkový salát,
2) kuřecí vývar,
3) svíčková na smetaně,
4) čokoládový fondán.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Karel. Do pořadu se přihlásil sám, protože by chtěl poznat nové lidi a nová jídla. Pokud by vyhrál, tak peníze použije na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví návštěvu porcelánky. Menu sestavil z jídel, která se mu líbí. Má rád turistiku a výlety, rád vaří, považuje se za kliďase. Nemá rád hádky. Proběhne v poklidu jeho den? Servírovat se budou tyto chody:
1) čtyři druhy pomazánek, domácí chléb,
2) hráškový krém,
3) hovězí po burgundsku,
4) překvapení s lesním ovocem.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Petr. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a hostí lidi. Výhra je pro něj lákává. Účinkoval v pořadu Talent asi před devíti lety s kapelou Blue Rocket, ale s kapelou už nepůsobí asi 5 let. Pokud by vyhrál, tak by peníze investoval do rekonstrukce bytu. Toto menu si vybral, protože na něm není co zkazit. Podávat se budou tyto chody:
1) meloun a prosciutto,
2) brokolicový krém,
3) vepřová panenka se žampionovou omáčkou, šťouchané brambory,
4) štrúdl.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!