Připravujeme Prostřeno! ze Zlínského kraje

Co se stane, když se u stolu sejdou čtyři ženy a jeden muž? Samozřejmě bude zábava. Ale také dojde na snahu vyhrát za každou cenu, takže někdo bude hodnotit ne zcela fér. Tento týden bude opravdu napínavý a plný překvapení.
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

U stolů a plných talířů se sejdou účastníci ze Zlínského kraje a rozhodně bude na co se dívat. Jak půjde soutěžícím tohoto týdne snažení od ruky, komu se zadaří, kdo se bude snažit oslnit neuvěřitelnými recepty a kdo se bude snažit zazářit víc než před lety, kdy v Prostřeno! účinkoval poprvé? Koho rozhodí úkol týdne a koho nikoliv? Kde se odehraje nejlepší zábava, kdo se bude snažit připravit opravdu neotřelé menu a komu právě u něj chutnat nebude?

Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude tentokrát klidnější, ale vtipná, a to velmi. To vše už v pondělí. Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Ludmila. Je rozvedená a má dva syny. Je aktivní důchodkyně. Do pořadu se přihlásila podruhé, aby měla možnost si to vyzkoušet za jiných podmínek. Když vařila před sedmi lety, tak bylo extrémní horko. Pokud by vyhrála, tak zatím nepřemýšlela, jak by s výhrou naložila. Podávat se bude toto menu:
1) kuřecí medailonky,
2) vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi,
3) svíčková s karlovarským knedlíkem,
4) Ludmilin dort.

Úterní večer bude patřit Jindřišce. S rodinou ráda tráví společný čas a jezdí na různé výlety. S manželem plánují koupi pozemku a chtěla by také něco přispět – jelikož je na mateřské, tak se jí zdálo jako dobrý nápad přihlásit se. Pokud by vyhrála, tak by peníze přidala na koupi pozemku, co mají v plánu. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu květů z marcipánu, a pokud se jí to podaří, tak i ukázat něco z Vlčova. Tato jídla si vybrala, protože je vaří při slavnostních příležitostech a moc jí chutnají. Podávat se bude následující:
1) plněný žampion s domácím pečivem,
2) krůtí vývar s nudlemi a knedlíčky,
3) plněná kuřecí prsíčka s omáčkou, rané brambory, rajský salát,
4) minidortík.

Středeční hostitelka Dagmar je v Prostřeno! na oplátku. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do domu, rodiny a do dovolené. Toto menu si vybrala, protože má ráda saláty, zeleninu, kuřecí a krůtí maso. Celé menu je lehké, dobře stravitelné a všem zatím tato jídla chutnala. Hosté se budou bavit hrou Hádej, kdo jsem. Dagmar o sobě tvrdí, že je milá, přátelská a zodpovědná, také ráda vaří. Jak si stihne poradit s úkolem týdne? Podávat se bude:
1) letní salát s bagetkou,
2) drahlovská fazolačka,
3) krůtí tandoori s opékanými brambůrky,
4) sladké letní překvapení.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Marta. Pracovala jako obsluha strojů a nyní je servírkou. Je rozvedená a má dvě děti. Její život je dle jejích slov hektický, bláznivý a pracovně náročný. Do pořadu ji přihlásil její přítel. Peníze, pokud by vyhrála, by investovala. Jako zábavu si pro své hosty připraví psanou poštu. Menu je přichystáno z jídel, která doma všem chutnají. Což může být široký pojem. Servírovat se budou tyto chody:
1) placičky s dipem,
2) hovězí vývar,
3) masové závitky s kaší,
4) pudinkové překvapení.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Jaroslav. Ten má dvě dcery a snaží se s nimi trávit co nejvíc času. Děti pro něj vždy byly a budou na prvním místě. Pracuje na ranní směny, tak po práci tráví čas s dětmi anebo na zahradě, kde pěstuje různou zeleninu a letos se rozhodl chovat pár slepic, aby měl domácí vajíčka. Do pořadu se přihlásil sám, protože si to chtěl prostě zkusit. Pořad ve volných chvílích sleduje a vždy si to přál vyzkoušet… Podávat se budou tyto chody:
1) bagetka s variací pomazánek,
2) bramborovo-žampionová polévka,
3) vepřová panenka ve slaninovém župánku s přílohou z brambor a fazolových lusků,
4) zmrzlina a ovocný sorbet.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!