Připravujeme speciál Vychytané Prostřeno!

Speciál tohoto týdne bude vychytaný. Hned pondělním hostitelem totiž bude moderátor Láďa Hruška, u jehož stolu se sejdou tři ženy a další muž. A je nutno podotknout, že všichni budou velmi překvapení. Jak si vychytané Prostřeno! užijí, komu to u plotny půjde nejlépe a jaké triky zaujmou ostatní?
Právě připravujeme
Právě připravujeme
thinkstock.com

reklama

Jak s kartami zamíchá úkol týdne, kterým je příprava nejlegendárnějšího a nejvychytanějšího receptu z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky? Komu se podaří zakomponovat jej do menu tak, aby si ostatní nevšimli, že jde o „něco navíc“? Jak se všichni postaví ke svým receptům a hlavně jak se jim podaří ukázat světu, že jejich schopnosti jsou prakticky nadpozemské? Tedy alespoň ty v kuchyni?

Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády. Ale nebude ani nouze o napětí. To vše už v pondělí. Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Láďa. Pracoval jako učitel, novinář, redaktor, editor a moderátor. Jeho aktuální profesí je průvodce hobby magazínem. Láďa je oddaný své rodině a práci na 100 %. Pro tento speciál byl Láďa osloven a nabídku s radostí přijal. Pokud by vyhrál, tak by peníze věnoval na charitu. Jako zábavu si připraví imitaci Ládi Hrušky. Toto menu si vybral, protože mu přijde podle ohlasů vtipné, chutné a bez větší práce. Podávat se budou vychytané recepty:
1) špenátové minikarbošky,
2) polévka z Ledového království,
3) husokuřátko z jednoho pekáčku s petrželkovým knedlíkem,
4) krteček ve skleničce.

Úterní večer bude patřit Marcele. Nyní je v důchodu a příležitostně pracuje jako lektorka a mentorka. Její manžel Boris byl Bulhar, byl to velmi charismatický a přátelský člověk. Společně strávili padesát let a nyní je to skoro sedm let, co odešel. Po mrtvici byl dva roky nepohyblivý, ale byl trpělivý a pro Marcelu byla radost o něj pečovat. Do tohoto speciálu se nechala trošku přemlouvat – vzhledem ke svému věku. V pořadu již účinkovala v roce 2018 a ví, že je to trochu náročné, ale nutkání bylo silnější. Marcela miluje výzvy. Tou bude i vychytané menu podle jejích představ. Podávat se bude toto menu:
1) salát s tuňákem a křepelčími vejci,
2) zeleninová polévka,
3) vegetariánské plněné papriky,
4) banánová žemlovka.

Středeční hostitel Miroslav se vaření nebojí. Účast bere jako dobrou zkušenost. Účinkoval v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Tato jídla si vybral, protože by je měl zvládnout dobře připravit. Zatím neví, jak by s případnou výhrou naložil. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru DETEKTOR LŽI z pořadu Partička. Vadí mu mlaskání. Těší se na posezení s milými lidmi u jídla, což mu jistě vyjde. Podávat se bude:
1) kanapka s uzeným lososem,
2) polévka z pečeného česneku,
3) grilované maso, kukuřičný chlebíček,
4) ovocný crumble.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Tereza. S přítelem Honzou má dceru Amálku (7 měsíců) a syna Mikuláše (3 roky). Účast v tomto speciálu se jí líbí, protože se těší na fajn lidi, kteří se vzájemně obohatí a stráví společně příjemný čas. S natáčením má zkušenosti z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky, WiFiNa a v souvislosti s pole dance dělala několik rozhovorů. Tato jídla si vybrala, protože je mají doma rádi a v jejich přípravě si je jistá. Podávat se budou tato jídla:
1) dýňové špalíčky s pikantním dipem,
2) hráškový krém s bylinkovým olejem a krutony,
3) kuře na paprice s pečenými paprikami a naloženými jalapeňos,
4) dort s malinovou ganache a vanilkovým krémem zdobený jedlými květinami.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí scenáristka Radka. Za svoji práci je velmi vděčná a je ráda, že může dělat to, co ji baví a co se jí líbí. Má dceru Rozálii (18 let) a dceru Julii (5 let) a partnera Jaroslava. Jejich život je fajn a nic by Radka neměnila. Tento speciál je jako stvořený pro Radku – zná se dobře s Láďou a k pořadu Vychytávky Ládi Hrušky patří. Doufá, že to bude pěkný díl, který potěší diváky i ty, co se kdy na Vychytávkách podíleli. Tato jídla si vybrala, protože patří mezi její oblíbená. Chléb kdysi pekla na natáčení pro štáb a recept na bylinkové máslo si půjčí od Ládi, který ho připravoval před šesti lety ve Vychytávkách. Podávat se budou tyto chody:
1) domácí chléb s bylinkovým máslem,
2) bramboračka,
3) zeleno-oranžová dobrota,
4) drobenkový koláč s vaječným koňakem.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU.

reklama

reklama