Prostřeno!: Broňa dostane u vojandy Martiny zákaz mluvit

Udrží si vojanda Martina (26) ve finále pořádek? Zvládne i upovídaného Broňu a unaveného Josefa?
Martina Mlejnková
Martina Mlejnková
archiv TV Prima

Během týdne se Martina příliš neprojevovala, proto její soupeře překvapí, že je vojačkou z povolání. Sympatická hostitelka žije s přítelem v příjemném světlém podkrovním bytě s velkou terasou, ale přiznává, že kromě víkendu doma moc nevaří. Na výhře jí ale záleží, proto se na finále dobře připravila, Přesto Martina z nervozity pár chybiček udělá. Je ale pohotová a dokáže z toho vždy včas vybruslit, i když to na sebe klidně poví.

Martina mluví o své profesi:

Prostřeno! XVIII (70): Vojanda Martina
Prostřeno! XVIII (70): Vojanda Martina

Martina si vybrala recepty světové kuchyně. Začne předkrmem, který snad ocení i Josef, bude to carpaccio z červené řepy. Broňa ale má připomínky – ne kvůli kozímu sýru, ale kvůli tomu, že carpaccio není na tenoučké plátky. Také má poznámky k italské polévce minestrone, protože v ní nejsou rajčata, a tudíž není červená a sladkokyselá, jak je zvyklý. Též v ní chybějí nudle, na ty hostitelka ve stresu zapomněla, ale zato tam plavou nevšední, předem usmažené knedlíčky z kuřecího masa.

Podívejte se, jak Martina připravuje kuřecí knedlíčky:

Prostřeno! XVIII (70): Kuřecí knedlíčky
Prostřeno! XVIII (70): Kuřecí knedlíčky

Všichni se těší na panenku Wellington, v čem je zvláštní? Vepřové maso se peče v těstě a uvnitř je ještě pikantní směs žampionů s hořčicí. Hlavní chod je dokonalý a doplní ho jen troška grilované zeleniny. Hostitelka nakonec zazmatkuje i při přípravě sladké tečky, ale ani to není na výsledku znát. Všichni si na jejím „piškotovém tajemství“ moc pochutnají a Martina může být spokojená nejen se svým menu, ale i s družnou náladou, kterou se jí podaří přes věčné špičkování Broni s Josefem u stolu udržet…

Broňa dostal zákaz mluvit:

Prostřeno! XVIII (70): Broňa má zákaz
Prostřeno! XVIII (70): Broňa má zákaz

Dojde na páteční vyříkávání? Každý má svou pravdu a každý chce, aby zazněla. Jak poslední večer dopadne? Kdo to tento týden vyhraje? A bude to výhra zasloužená? Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Prostřeno! XVIII (69): Kočičí kožíšek
Prostřeno! XVIII (69): Kočičí kožíšek

reklama