Prostřeno!: Bývalý baleťák předvede provaz bez rozvičky!

Na chalupě u lesa se bude hodně dlouho čekat na grilovačku u Tomáše (27).
Tomáš Říha
Tomáš Říha
archiv TV Prima

Ve čtvrtek jsou dámy moc zvědavé, jak si se svou hostitelskou rolí poradí jediný muž skupiny. Tomáš ženy překvapí svou pohádkovou roubenkou, kam soupeřky pozve. Mladý tatínek, který zde žije s partnerkou a dvouletou dcerkou, vsadí na domácí kuchyni a také jako bývalý baleťák předvede provaz bez rozcvičky. Z kondice hostitel ještě zcela nevyšel, ale v kuchyni si dá hodně na čas. Dámy si na čekání budou stěžovat, bojí se, že se krkovice na grilu snad vůbec nedočkají.

Místo masa Tomáš přinesl zmrzlinu, podívejte se na reakce:

Prostřeno! XVIII (59): Zmrzlina místo masa
Prostřeno! XVIII (59): Zmrzlina místo masa

Jak Tomášův večer dopadne? Bude to poněkud chaos s dost zvláštním pořadím chodů. „Když už jsme měly hrozný hlad a chuť na maso, tak přišel s tou zmrzlinou, rozteklou, vypadala úplně otřesně,“ stěžuje si Iva. A žádné velké mínění o svém úkolu týdne nemá ani hostitel, který zmrzlinu nazývá maltou. „Sám si nedá, radši se nalévá tekutým chlebem,“ komentuje zmrzlinu Marcela. A co si dá Eliška místo krkovičky? Osvědčený grilovaný hermelín – jako u Daniely?

Podívejte se, jak dělá Tomáš bramboračku, použil nakládané houby:

Prostřeno! XVIII (59): Bramboračka
Prostřeno! XVIII (59): Bramboračka

Hodinu očekávaná krkovička přijde po česnekové pomazánce na kupované bagetě, bramboračce s naloženými houbami a dlouhé hře v pétanque. Hlavní chod je podávaný na dřevěném prkénku. Stál za to čekání? U jídla bude dost času na Tomášův životní příběh o jeho taneční kariéře, která skončila úrazem během jedné vteřiny. A bohužel se čeká dál – naposledy na ovocný grilovaný dezert, který je ve výsledku chutný, dokonce prý vynikající. Zachrání Tomáše jeho roubenka či příběh?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Prostřeno! XVIII (12)

V Prostřeno! je nejstarší rodička! Porodila v 72 letech!

reklama