Prostřeno!: Čeká se na Romanu, než dokončí kázání

Vysokoškolská studentka, půvabná vietnamská míšenka Kristýna (22), zčásti vsadí na kuchyni svého otce a neprohloupí.
Kristýna Kolářová
Kristýna Kolářová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Velkým překvapením bude čtvrteční a nejmladší hostitelka. V půdním mezonetovém bytě bydlí s přítelem, bonusem je prostorná terasa s výhledem. Kristýna řečená Týna připraví napůl vietnamské a napůl evropské menu. A pořádně si s ním vyhraje. Její kvalitní výkon není až takovým překvapením pro samotnou hostitelku, ta se vaření věnuje už od třinácti let a víceméně se jí daří, i když má za sebou i nějaké ty karamboly. Ve čtvrtek se jí vyhnou. A Kristýna se může plně soustředit na přípravu pokrmů, které dobře zná.

Podívejte se, jak si Romana odběhla kázat:

Prostřeno! XIX (14): Romana káže
Prostřeno! XIX (14): Romana káže

Startuje s bohatými smaženými závitky obsahujícími krevety, rýžové nudle, Jidášovo ucho, zeleninu, prostě všechno, co tam patří. Jako z asijské restaurace a možná ještě lepší, což platí i o polévce pho ga, která je v tomto případě kuřecí. Obě jídla nejsou jednoduchá, vtipné a praktické je využití čisté silonové ponožky při přípravě polévky. Kdo chce, může jíst hůlkami nebo se to aspoň přiučit. Pak už Týna přejde do našich luhů a hájů, odkud si vybrala populární líčka. Jsou telecí, s kaší, a opět se mladé hostitelce zadaří.

Na následujícím videu se dozvíte mnoho věcí o Kristýně:

Prostřeno! XIX (15): Studentka psychologie
Prostřeno! XIX (15): Studentka psychologie

A na jedničku s hvězdičkou vyjde kouzelný a moderní dezert s čokoládou a malinami. Zábavou u studentky psychologie je kresba, k níž hostitelka udělá odborný výklad. Ocení starší soupeři Týnin klid, úsměv a celodenní snahu?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Reklama
Reklama