Prostřeno!: David tvrdí, že je kebab z kozího masa

Adrian (25) si naplánoval ambiciózní menu, jenže skoro nic nedopadne podle hostitelových představ.
Adrian Harbal
Adrian Harbal
archiv TV Prima

Mladý pohodář Adrian pracuje jako specialista odbytu ve stavebninách a žije se svou partnerkou v malém bytě na Smíchově. Rád fotí a cestuje, jeho přítelkyně má mexický původ, což vzbudí údiv a všetečné otázky u stolu. Soupeře potěší, že Adrian přešel na italskou kuchyni a těší se na změnu. Hostitel vaření miluje, má kulinářské zkušenosti, ale uprostřed týdne se mu moc nedaří. Řízne se do prstu a téměř s každým chodem přijde nějaký problém.

Kozí sýr rozproudí vášnivou debatu, podívejte se na videu:

Prostřeno! XXI (53): Kozí maso
Prostřeno! XXI (53): Kozí maso

Na předkrmovou „variaci bruschett“ si Adrian sám upeče veky, ale chlebíčky před obložením ještě opeče, že křupou až moc. Vypadají velmi lákavě, každý má jinou oblohu, ale třeba bruschetta s kozím sýrem není pro každého. Karolína se nad aromatickým sýrem, který v životě ještě neochutnala, pěkně ošklíbá. Pórková krémová polévka je hodně bramborová. David, který polévkové krémy nemá rád, i když na tenhle se výjimečně těšil, je otrávený, protože více než polévka je to kaše.

Podívejte se na ohlasy na polévkovou kaši:

Prostřeno! XXI (53): Kaše místo polévky
Prostřeno! XXI (53): Kaše místo polévky

Druhý chod zůstane na talířích a hosté nedojedí ani „domácí pastu s kachním ragú“. Ragú Adrian bohužel připálil, i když část masa se šťávou zachránil. Dost práce mu daly domácí široké nudle, do kterých se pustil bez pomoci strojku. Náprava hlavního chodu zabrala nějaký čas, čekalo se, a těstoviny jsou hodně na skus, což všichni také nemusejí. Díky milovnicím sladkého dopadne i ve středu nejlépe dezert (čokoládová panna cotta s ovocem), přesto Dominika najde mouchy i na posledním chodu.

Podívejte se, jak se povede zábava:

Prostřeno! XXI (41) - Zábava poslepu
Prostřeno! XXI (41) - Zábava poslepu

A protože jsme v kulinářské soutěži, hostitel si zvolí tematickou zábavu související s jídlem – ochutnávku poslepu. Přestože je Adrian z vlastního výkonu zklamaný, nakonec je u stolu docela legrace.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Ženy v hlavní roli.

Filmy pro dobrou náladu zdarma ON-LINE: Bijáky se silnými ženami v hlavní roli

reklama