Prostřeno!: Drahuše obviní hostitelku z naservírování zkvašené polévky

Maminka na mateřské dovolené Petra (31) také vsadí na italskou kuchyni. Jenže s Drahuší to bude mít těžké…
Petra Vančurová
Petra Vančurová
archiv TV Prima

reklama

Druhá v pořadí se k plotně postaví vdaná maminka na mateřské dovolené. Petra už o průběhu natáčení pořadu nějaké ty informace má, protože její manžel už v Prostřeno! vařil, výhru si však neodnesl. Jak se bude dařit jeho manželce? Dotáhne to tentokrát ona do vítězného konce? Nakročeno má, pohodová Petra vsadí na italskou kuchyni, kterou má sama moc ráda a umí ji připravit. To si ale jen myslí, protože po včerejším italském večeru u Drahomíry to lehké mít nebude. Vařit italské menu před důchodkyní, která se provdala za Itala? To by mohlo být hodně odvážné.

Podívejte se, jaký má Drahuše názor na polévku:

Prostřeno! XX (32) - Začíná to kvasit
Prostřeno! XX (32) - Začíná to kvasit

Česká rajčata ani další suroviny se Drahuši vůbec nelíbí a bude to dávat jasně a zejména hlasitě najevo. Skutečně na Petřině menu nenechá nit suchou… To se týká zejména hlavního chodu, na který přitom hostitelka soustředila hodně péče a energie. Pomocí strojku Petra připraví domácí těstoviny a boloňské ragú bude vařit v pomalém hrnci tak dlouho, jak se správně má. Jenže právě ten jí Drahuše znectí…

Večer bude protkán mnoha konflikty, podívejte se na videu:

Prostřeno! XX (32) - Hádka
Prostřeno! XX (32) - Hádka

Bude večeře završená vynikajícím dezertem „Lava cake s ovocným přelivem“ chutnat alespoň ostatním? Vystrašená hostitelka najde podporu, džentlmensky se jí zastane kolega Pepa. Dokáže Petru před výpady útočné důchodkyně ochránit? A kdo je tady vlastně taktik a ještě k tomu falešný? U ústeckého stolu se to hned v úterý pěkně zamotává.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama