Prostřeno!: Hosté jsou v šoku z Romanova bydlení

Po návratu z Anglie si zařídil uklízecí firmu, se kterou dnes podniká.
Roman Gregor
Roman Gregor
archiv TV Prima

reklama

Má velkou rodinu – s partnerkou mají čtyři děti, které doma mají všechno, co potřebují. I když příchod do domu je všelijaký, v bytě u Romana, který je světlý a krásně zařízený, je čisto a útulno. A k vaření se má třetí hostitel také čile, je vidět, že mu to jde od ruky, doma prý vaří často. Roman do svého menu zapracoval prvky italské i romské kuchyně, takže to bude zajímavý mix ne úplně všedních chutí.

Podívejte se, co hosty u Romana čeká:

Prostřeno! XX (33) - Šok z bydlení
Prostřeno! XX (33) - Šok z bydlení

Hostitel chce mít všechno dokonalé a rád by to stihl včas, to se mu ale úplně nedaří. Má velké problémy s vývrtkou, kterou nevlastní, a u italského rizota, což je ještě se špízem a boloňskou omáčkou hlavní chod, se bez vína neobejde. Úkol týdne zařadí ke svému předkrmu, nevšednímu pokrmu s rybou a bramborami. Fishcake většině hostů zachutná, dokonce i Drahuše je spokojená. Sice opět nepustí nikoho ke slovu, ale Roman ji ve svůj večer nechce dráždit. O to se postará Petra, která upozorní na to, že v jídle jsou rajčata i protlak, které Drahuši údajně nechutnají, a ta se docela rozčílí.

Podívejte se, jak se Drahuše rozkřičí:

Prostřeno! XX (33) - Drahuše křičí
Prostřeno! XX (33) - Drahuše křičí

Ukonejší ji až Romanův výborný moučník, nepečený cheesecake. A je s podivem, že taková světoběžnice nezná tento dnes tak frekventovaný dezert! Zábava je jako z grotesky – se šlehačkou. Komu přistane porce šlehačky na obličeji? Bude to Drahuše, jak jí to všichni přejí?

Podívejte se, komu skončí šlehačka na obličeji:

Prostřeno! XX (33) - Šlehačka na hlavě
Prostřeno! XX (33) - Šlehačka na hlavě

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama