Prostřeno!: Hosté vylezou na střechu, vyzkoušejí si práci kominíka!

Kominík Ján (40) umí lézt nejen po střechách a je jasné, že ani v kuchyni nestojí poprvé. Kdo si odváží vylézt za ním na komín?
Ján Benda
Ján Benda
archiv TV Prima

reklama

Oba pánové to mají na střídačku s nechutenstvím. S úklidem a vztahem k bujonovým kostkám to mají rozdílně. Honza, chlap jak hora, je prý velký pedant na úklid. Jeho koníčkem jsou auta, posilovna, rodina – dvě děti s přítelkyní. „Pokud zjistím, že někdo taktizuje, tak se přidám a budu se snažit o taktiku taky,“ říká Ján o své účasti v pořadu a před kamerami se svěří se svým trápením, kdy se musel vyrovnat se smrtí syna. Tragédie ho prý hodně změnila i zocelila. A kdyby vyhrál? Tak se prý konečně ožení. Honza se předvede jako zábavný a sebevědomý hostitel.

Podívejte se, jestli by se hosté uživili jako kominíci:

Prost˝eno! XVIII (52) - Na komíně
Prostřeno! XVIII (52) - Na komíně

Troufne si i na pečený dezert, nejvíce ale sází na naloženou krkovičku s brambůrky. I když přiznává, že moc nekoření a někdo by na chuti klidně i přidal. Na úvod bude osvěžující salátek s kuřecími kousky a toustem. Následuje první hovězí vývar – s kostkou a bez domácích nudlí – bude to někomu vadit? Ještě na něco hostitel zapomněl – nedal do polévky zeleninu. Hostitel nejvíce spoléhá na oblíbenou klasiku na hlavní chod – a odhadl to správně.

Poslechněte si, kolik vypil Radovan po pondělní večeři piv:

Prost˝eno! XVIII (52) - Radovan a pivo
Prostřeno! XVIII (52) - Radovan a pivo

Co ale i jeho příjemně překvapilo, to jsou ovace na jeho dezert – v pečení moučníků nemá praxi, prý peče teprve asi potřetí, ale jeho kokosové řezy se jen rozplývají soupeřům na jazyku. A Terezu i Radovana uchvátí zábava – hostitelův denní chléb. Jenže – vylézt na střechu a zkusit vyčistit komín se hned tak někomu nepoštěstí. Může kominík přinést štěstí i sám sobě?  

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama