Prostřeno!: Invalidní důchodce Jiří vaří pro radost. Udělá radost i svým hostům?

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Čtyři muži a jen jedna žena z Kralovéhradeckého kraje se budou snažit u plotny dostat ze sebe to nejlepší– a následně své umění prezentovat u prostřeného stolu.
Prostřeno! XXII (3)
Prostřeno! XXII (3)
archiv TV Prima

Někdo bude mít problém s úkolem týdne, a někdo ho dokonce nesplní. Je paštika skutečně tak složitým úkolem, který nelze nepozorovaně zakomponovat do menu? Jaký je váš názor? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Invalidní důchodce Jiří (58) miluje historii a vaří pro radost. Udělá radost i svým spolustolovníkům?

Jiří Soukup
Autor: archiv TV Prima Jiří Soukup

Jiří pracoval celý život ve strojírenství – jako operátor výroby. Jeho snem bylo stát se kuchařem, ale to se mu nevyplnilo, a tak vaří alespoň doma pro radost. Je svobodný a žije sám s pejskem. Mezi jeho koníčky patří historie, práce na zahrádce a procházky se psem Vokem. Pořad Prostřeno! má rád a pravidelně ho sleduje, a tak si chtěl vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je.

Úterý: Číšník Jiří (22) si chce dokázat, že má šanci na výhru a že vaří dobře. Budou jeho soupeři tento názor sdílet?

Jiří Ježek
Autor: archiv TV Prima Jiří Ježek

Jiří vystudoval střední hotelovou školu, obor hotelnictví. Studium zakončil maturitou. Pracuje jako číšník. Je svobodný, bezdětný, a pokud není v práci, tak se věnuje svým koníčkům a tráví čas s rodinou a přáteli. Žije v rodinném domě společně s prarodiči (každý má své patro) – dům nyní začíná procházet rekonstrukcí. Rád cestuje a chtěl by dokázat, že i mladí lidé se umí postavit k plotně. Vyjde mu jeho předsevzetí?

Středa: Učitelka Kristýna (29) velice ráda vaří. Má ráda česká jídla, ovšem servírovat je nebude. Zaujme její mezinárodní menu?

Kristýna Konířová
Autor: archiv TV Prima Kristýna Konířová

Kristýna miluje saláty, čerstvou zeleninu, různé kaše, sladké i slané snídaně, míchaná vajíčka, krůtí maso na různé způsoby a vše, co je rychlé, chutné a jednoduché na přípravu. Má ráda jumping – vede i vlastní lekce. Občas si zajde s kamarádkami na kávu a něco dobrého. Dokáže zaujmout své soupeře, nebo jim její jídlo bude připadat příliš neobvyklé? A komu nebude chutnat mrkvová roláda? Pokud by Kristýna vyhrála, tak by pozvala na něco dobrého lidi z okolí, kteří ji podporovali, a za zbytek by jela s přítelem na dovolenou.

Čtvrtek: Sportovec Patrik (25) se svěří, že se přihlásil sám, ale na popud kamarádů. Vyhraje se svým mezinárodním menu?

Patrik Hrabar
Autor: archiv TV Prima Patrik Hrabar

Do soutěže se Patrik přihlásil sám. Vaření ho baví, především pro přátele. Bude jeho mezinárodně poskládané menu tím, co srazí ostatní na kolena? Vsadili se s kamarády a nejprve se do soutěže přihlásili společně. Na natáčení se těší a bere to jako životní zkušenost. Pokud by vyhrál, tak by jel na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví společné focení. Jak se mu to nakonec podaří, sledujte už ve čtvrtek.

Pátek: Tatínek Luboš (47) vaří v Prostřeno! proto, že si chce splnit sen a pokusit se vyhrát peníze pro školu, do které chodí jeho postižený syn. Podaří se mu jeho bohulibý úmysl? 

Luboš Moravec
Autor: archiv TV Prima Luboš Moravec

Lubošův nejmladší syn trpí těžkým autismem a má další postižení – s manželkou mu věnují všechen čas. Jeho velkým koníčkem je chovatelství – chová vzácné husy a slepice. Má rád starožitnosti a sport. Do pořadu ho přihlásila dcera, protože Luboš je podle ní dobrý kuchař. Pokud by vyhrál, tak by část peněz daroval škole ZŠ a MŠ NOVA, kam chodí nejmladší a se zbytkem případné výhry by potěšil svá zvířata. Jako zábavu si pro své hosty připraví stínové divadlo žáků ZŠ a MŠ NONA. Tuto zábavu si vybral, protože má postiženého syna a chtěl by tímto podpořit děti z této školy. Splní se mu v pátek jeho sen? Dívejte se!

Dívejte se každý všední den v 17.50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama