Prostřeno!: Jak si asi invalidní důchodkyně poradí s čtyřchodovým menu?

Invalidní důchodkyně Simona (42) je dobrá hospodyně, které při servisu pomůže galantní Vlastimil.
Simona Schebestiková
Simona Schebestiková
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poslední večer a celé finále se odehraje v útulném domě u invalidní důchodkyně Simony, kterou trápí klouby. Páteční hostitelka, vdaná maminka dvou dospělých dcer, vsadí na českou kuchyni, ale bude se ji snažit ozvláštnit – třeba krajovými knedlíky. Hosté se u Simony cítí báječně a ani v pátek rozhodně nestrádají. Vejce a slaninu obsahuje předkrm s „kouzelnými tousty“ a se salátkem, následuje hovězí vývar s vepřovou kostí, játrovou rýží a nudlemi, zde ale kuchařce ujela ruka se solí. Na hlavní chod je vepřové ve smetanové omáčce a k tomu jsou slezské bramborové knedlíčky kluski. Už podle názvu kluzké. A jako sladkou tečku poslední hostitelka plánuje čokoládové suflé se šlehačkou a jahodami.

Podívejte se, jak se Simona do Prostřeno! dostala:

Prostřeno! XIX (15): Pěkný dáreček
Prostřeno! XIX (15): Pěkný dáreček

Ne všechno ale půjde jako po másle, a tak Simoně bude potřeba pomocné ruky v kuchyni. Té silné, chlapské. Nabídne se galantní Vlastík, který hostitelce pomůže s otvíráním přípitku nebo odnášením nádobí. Hostitelka má v kuchyni co dělat, čas běží, a nakonec podává jako „dar boží“ zmrzlinu. Proč ne? Vždyť v létě je to úplně požehnání!

Simona o svém invalidním důchodu:

Prostřeno! XIX (15): Invalidní důchod
Prostřeno! XIX (15): Invalidní důchod

Dobře rozběhnutý večer se zasekne kvůli zábavě, kterou zkomplikuje místní rozhlas. Snad se s tím tolerantní a veselá parta vyrovná. A vystoupení mažoretek, kde je i hostitelčina neteř, návštěvu potěší, až dojme. Simona si i po těch nervech nakonec libuje, že její účast v pořadu splnila účel: rozptýlila se a přišla na jiné myšlenky…

Kdo to v Moravskoslezském kraji vyhraje? A bude to výhra zasloužená? 

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Reklama
Reklama