Prostřeno!: Jana šokuje svým nespravedlivým bodováním

Klobouk dolů před milou středoškolačkou Markétou, které je teprve šestnáct let!
Markéta Voců
Markéta Voců
archiv TV Prima

reklama

Oproti včerejšku bude prostředí, kam nejmladší hostitelka svoji návštěvu pozve, pohlazením po duši. Markéta bydlí s maminkou a dvěma sourozenci v pěkném rodinném domečku s krásně upravenou zahradou. Jak se bude studentka gymnázia umět otáčet u plotny? Na svých šestnáct let působí gymnazistka zrale, je to příjemná společnice a má spoustu zájmů, mezi nimi třeba i čínštinu. V kuchyni se cítí docela jistá, protože prý často doma s vařením i pečením mámě pomáhá. Při přípravě soutěžní večeře Markéta nezmatkuje a nestydí se, i když právě ostýchavost považuje za svůj handicap.

Podívejte se, jak se Markéta otáčí v kuchyni:

Prostřeno! XX (14) - Mladá kuchařka
Prostřeno! XX (14) - Mladá kuchařka

Jako úkol týdne připraví zelňáky, což bude premiéra. Na hlavní chod upeče opět vepřové, dokonce ve slaninovém závoji, a mnozí by už docela uvítali jiný druh masa. Jaký bude první chod? Roztomilá plněná cibule šalotka, kde bude kromě jiného také vaječná náplň. Jihočeši asi prostě milují vepřové a vajíčka. V jarní polévce jsou jednoduché noky, svoji úlohu sehrají také hrášek a chřest. Svěží polévce není co vytknout. Zábava se trochu opakuje, jen lovení kachniček neprobíhá v obýváku jako u Jardy, nýbrž ve skutečném bazénku, na který vidí hostitelka ze svého pokoje. Markétka se zábavy zúčastní, na hlavní chod se proto chvíli čeká.

Podívejte se, kdo nejí uzeniny:

Prostřeno! XX (14) - Kdo nejí uzeniny
Prostřeno! XX (14) - Kdo nejí uzeniny

Bude kotleta, ač zabalená ve slanině, vysušená, jak se obává Jarda? Jídlo s chřestem a smetanovými bramborami vypadá moc pěkně, i když obava se lehce potvrdí. Přesto Pavel při jídle ani nedutá, ostatní si ale všimnou jeho děravých ponožek a na chvíli se vrátí ke včerejšku a Pavlovu životnímu stylu. Šikovná cukrářka Markéta nakonec mile překvapí svým posledním výtvorem – mřížkovým koláčkem s ovocem, s nímž si vyhrála. Kdo ale naopak šokuje, je Jana se svým nespravedlivým jednobodovým hodnocením. Prý sázka je sázka…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama