Prostřeno!: Karla nemá pro hosty židle

Mladá vdaná maminka Karla (20) nemá doma dost židlí a holky k ní mají přijít nenamalované.
Karla Trkalová
Karla Trkalová
archiv TV Prima

Poslední hostitelka je už maminkou desetiměsíčního chlapečka a jednou by si chtěla udělat kosmetický kurz. Karla miluje líčení a holky k ní mají přijít nenamalované. Vyzkouší si na nich Karla svůj vizážistický talent? A co kluci? Pročeše poslední hostitelka Richardovi bradku? A co předvede Karla v kuchyni?

Podívejte se, jak to Karla vyřeší s židlemi:

Prostřeno! XX (50): Židle
Prostřeno! XX (50): Židle

Prý vaří s láskou a zatím je jasné, že u stolu je poměrně vybíravá a mlsná, je totiž hodně věcí, kterým se vyhýbá: zelenina, ryby, včera u Richarda nechtěla ani pomerančový džus, na který je alergická. Karla by mohla být dobrá hostitelka, má už praxi z kavárny, kde chvíli pracovala. Zatím má ale docela starosti se stolováním, protože jí „vybouchly“ slíbené židle, kterých nemá doma pro návštěvu tolik, co je na večer potřeba. Pomůžou jí soupeři?

Podívejte se, kde musel skončit domácí karamel:

Prostřeno! XX (50): Karamel na záchodě
Prostřeno! XX (50): Karamel na záchodě

Karla se do pořadu těšila na dobrou zábavu a pro možnou výhru. Laťka je nastavená docela vysoko, co pro své vítězství udělá ve finále Karla? I ta vsadí na moderní kuchyni, kam v dnešní době určitě patří burgery. Karliny miniburgery budou na předkrm, podruhé tento týden u ní hosté ochutnají další hráškový krém s krutony. A do třetice budou opět domácí těstoviny – tentokrát ale i s kuřecím masem a Alfredo omáčkou – jednoduchou, smetanovo-máslovou, sýrovou a nazelenalou po petrželi. A stejně jako úvod i vyvrcholení poslední večeře pochází z americké kuchyně – moučník „americké lívanečky“ to má přímo v názvu. Jak moc se budou lívance lišit od těch českých? A co si ve finále hosté ještě řeknou?

Podívejte se, proč měly holky přijít nenalíčené:

Prostřeno! XX (50): Make up
Prostřeno! XX (50): Make up

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama