Prostřeno!: Klára hosty vezme raději k bratrovi

Servírka Klára (27) má roztomilý, ale maličký byt, tak hosty pozve radši k bráchovi. Bude to někomu vadit?
Klára Doležalová
Klára Doležalová
archiv TV Prima

Druhá hostitelka obývá sice garsonku jako pro princezny, ale malou jako komůrka ve věži, takže se vaří sice ve stejném domě, ale v mnohem větším a komfortnějším bytě u jejího bratra. S tím je blondýnka Klára jedna ruka a ráda hlídá i svého malého synovce. Sourozence, kteří pocházejí z jihu Čech, spojuje také práce v pohostinství. Klára je servírka a práce ji moc baví. S jídlem si ráda pohraje a dává si záležet na servírování, protože se podle ní jí nejprve očima. Druhá hostitelka má výhodu – jako vyučená cukrářka zvládá moučníky, pravděpodobně jí nebude dělat problém ani úkol týdne.

Podívejte se, jaký nápaditý předkrm Klára zvolí:

Prostřeno! XX (52) - Cuketový tatarák
Prostřeno! XX (52) - Cuketový tatarák

Jako pekařka se ale moc neosvědčí – domácí chléb k předkrmu jí nevykyne ani na druhý pokus, a tak Klára i hosté musí vzít zavděk chlebem koupeným, prý je ale výborný. Návštěvě zachutná i vegetariánský „cuketový tataráček se sušenými rajčaty“, poněkud hůře dopadne italská polévka minestrone. Slavná zeleninová polévka je přijata poněkud s rozpaky, ale obrácený řízek s přílohou mnoha chutí většině spolustolovníků chutná, jen David, co už má odvařeno, není z přílohy z batátů s bramborami a s příchutí křenu nadšený. O hlavním chodu se bude u stolu hodně mluvit.

Podívejte se, jak se budou hosté bavit:

Prostřeno! XX (52) - Tvoření
Prostřeno! XX (52) - Tvoření

Krásně a nezvykle vypadají Klářini poslední „višňoví ježci na kaštanech“, moučník je ale natolik sytý, že hosté už prostě nemůžou…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama