Prostřeno!: Marcelu urazí dárek od Ivy!

Marcela (43) neměla lehký osud a právě neprochází příjemným obdobím. A ještě ke všemu ji rozladí dárek od Ivy…
Marcela Zikmundová
Marcela Zikmundová
archiv TV Prima

reklama

Středeční večeři pořádá prodavačka ve vinotéce Marcela. Nedávno rozvedená matka dvou dospělých dětí si toho v životě už prožila dost a dost. Stále žije ve svém rodném domě, kde s ní bydlí i syn a kde se usídlilo hodně vzpomínek. Marcela hodně vzpomíná ne zesnulou maminku a na její počest uvaří oblíbené rodinné menu, které často vařila právě její maminka a které všem stále hodně chutná.

Vsadí tedy na českou domácí kuchyni a je trochu smutná z reakcí hostů, ale hlavně z dárku, který jí přinesla Iva. Je to kniha o zdravém životním stylu a různých dietách, a přestože to Iva myslela asi dobře, Marcela to vzala osobně a trochu ji to rozhodí i při přípravě večeře. Atmosféru večera poznamená napětí a rozhozená hostitelka bude mít co dělat, aby večeři dovedla do zdárného konce. Bude ji to stát hodně nervů. Dojde i na slzičky?

Podívejte se, jak se Marcela urazila:

Prostřeno! XVIII (58): Marcela se urazila
Prostřeno! XVIII (58): Marcela se urazila

Začne ale dobře – salát Caesar, kde nechybí kuřecí maso, hostům chutná. Iva dostane salát bez masa, vlastně podle originálního receptu. Hovězí vývar s domácími nudlemi se může zdát někomu trochu bez chuti, na hovězí na česneku, špenát, zelí a bramborové špalíčky se hosté trochu načekají. Maso je pak trochu suché, zato dostanou obě přílohy najednou, ať si dají, na co mají chuť. A kakaová roláda je celkem hutný piškotový moučník s úkolem týden – kakaovou zmrzlinou.

Podívejte se, jak dělá Marcela poprvé v životě domácí zmrzlinu:

Prostřeno! XVIII (58): Domácí zmrzlina
Prostřeno! XVIII (58): Domácí zmrzlina

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Prostřeno! XVIII (12)

V Prostřeno! je nejstarší rodička! Porodila v 72 letech!

reklama

reklama