Prostřeno!: Michal pobaví historkou s úkolem týdne

Výrazná, energická a upovídaná Jana (26) předvede ve své designové kuchyni sebejistý výkon.
Jana Kvintová
Jana Kvintová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

REPRÍZA Třetí hostitelka Jana je vdaná a zatím bezdětná. Bakalářka oboru vychovatelství se dnes realizuje jako asistentka projektového oddělení. Jana má oprávněný dojem, že kdyby u stolu nemluvila ona, bylo by tam docela ticho. Z vůdčí Jany mají kolegové pocity zatím spíš smíšené, místy jim připadá až moc sebevědomá. To ona opravdu je a projeví se to samozřejmě i během vaření v jejím moderním domově se žluto-černou kuchyní.

Menu je také moderní. Salát z polníčku se švestkami ve slanině, opečenou bagetkou a bylinkovým máslem je pro někoho až moc malý předkrm. Švestky ve slanině budou k večeři zítra pro srovnání ještě jednou a dýňový krém je už druhým zeleninovým krémem týdne. Jana polévku zjemní místo smetany kokosovým mlékem.

Podívejte se na reakce na předkrm:

Polníček - Prostřeno!
Polníček - Prostřeno!

Na hlavní chod jsou hovězí líčka na kořenové zelenině a červeném víně a šťouchané brambory s cibulkou. Někdo ani netuší, kde by tak ta líčka mohla kráva mít. A kdo vůbec nejí hovězí? Hlavní chod není přijat se stoprocentním nadšením, jak si asi hostitelka, která líčka vnímá jako sváteční a výjimečné jídlo, představovala. Ale Jana se nenechá rozhodit a hostům nabídne ještě osvěžující dezert – citronový koláč s mascarpone. Sama svoji večeři hodnotí jako povedenou. Jak to vidí soupeři? Kolik bodů dostane? A pomůže jí vydařený úkol týdne, přestože vařila ovocné knedlíky poprvé v životě? Úkol týdne má zatím vzestupný trend – poprvé vůbec nebyl, podruhé to byly maminčiny knedlíky z mrazáku a dnes slaví Janiny tvarohové knedlíky úspěch!

Podívejte se, jak Michal holky pobavil:

Michalův úkol - Prostřeno!
Michalův úkol - Prostřeno!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Reklama
Reklama