Prostřeno!: Michal se snaží o vtípky za každou cenu

Číšník Michal (27), jediný muž týdne, riskne premiérové chody a snaží se na sebe upoutat pozornost a společnost hlavně pobavit.
Michal Andrš
Michal Andrš
archiv TV Prima

reklama

V úterý se předvede jediný muž skupiny, mladý číšník, který rád hraje šipky, jezdí na kole a chodí na procházky. Žije s přítelkyní, každý má již dítě z předešlého vztahu, plánují společnou budoucnost. Jednou by rádi přesídlili z podnájmu do vlastního domečku. Michal si o sobě myslí, že je dobrý komik a umí táhnout společenskou zábavu. A o to se také bude pokoušet. Podaří se mu udělat pořádnou show? Většina vtípků sice vyjde v úterý naprázdno, snad jen jeho legrační boty pobaví. Děvčatům jde ale stejně hlavně o jídlo. U plotny bude Míša riskovat, některé chody jsou totiž jeho premiéra. Dokáže svým menu nasytit čtyři hladové a občas vybíravé dámy?

Podívejte se na Michalovu zábavu:

Prostřeno! XX (57) - Pantomima s mluvením
Prostřeno! XX (57) - Pantomima s mluvením

Žádné domácí pečivo ani nudle nebudou, ale na grilovaný hermelín se soupeřky těší. Pak jim ale předkrm přijde přesolený, překořeněný a moc sytý. To platí i o kuřecí polévce, v níž plavaly veliké kusy zeleniny a spousta kupovaných nudlí. Hlavní pečená vepřová kýta je hezky naservírovaná, a přestože se ženy obávají, že by mohla být vysušená, jsou příjemně překvapené – maso je křehké a šťouchané brambory chutné. Jen Kateřina by uvítala kýtu růžovější.

Podívejte se, jak Michal riskuje:

Prostřeno! XX (57) - Premiéra
Prostřeno! XX (57) - Premiéra

Tiramisu bez mascarpone a se šlehačkou ve spreji inspirovala Michalova přítelkyně, je to hodně sladký dezert. Hostitel nestihne úkol týdne, který k moučníku původně plánoval. Přizná se? A jak odhadne své soupeřky? Michal si myslí, že se v ženách vyzná a má je v malíku. Budou se smát jeho vtípkům, nebo bude Michal ženám spíš pro smích?

Podívejte se, jaký je Michal romantik:

Prostřeno! XX (57) - Michal je romantik
Prostřeno! XX (57) - Michal je romantik

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama