Prostřeno!: Mirek je v osmnácti ženatým dvojnásobným otcem

Pizzař Miroslav (18) ještě nemá devatenáct let a už je z něj ženatý dvojnásobný otec!
Miroslav Pišta
Miroslav Pišta
archiv TV Prima

reklama

Nejmladší Mirek učení na kuchaře-číšníka kvůli své rodinné situaci nedokončil, ale v oboru vlastně zůstal – pracuje jako pizzař. Přestože má v rodině komediantské geny, sám je typ domácký. Rodina a péče o ženu a děti je u něj na prvním místě. Miroslav postupně rekonstruuje byt v Josefově, v chodbě je ale ještě spousta práce. A právě tou musejí hosté projít, pak už je to ale lepší a nedostatkem místa rodina nejmladší hostitele v Josefově netrpí. Zato Mirek trochu trpí nervozitou a občas zmatkuje.

Podívejte se, jak hosté reagují, když se dozví hostitelův věk:

Prostřeno! XX (18) - Mladý otec

Přestože rezignoval na domácí pečivo, jeho předkrm s bagetkou a salámovou pomazánkou má docela úspěch. V krémové česnečce s krutony je hodně smetany, ale málo česneku, alespoň podle Ireny, podle níž by měla mít česnečka určitě větší grády. A oschlé staré krutony nenadchnou nikoho. Hlavní chod, což je kuřecí směs s bramboráky, je dost podobná pondělnímu hlavnímu chodu u Milana. Hostitel nešetří polévkovým kořením a bramboráky jsou opět poněkud připálené. A Katka je nedojí, protože z nich kape olej.

Podívejte se, jak Mirek dělá salámovou pomazánku:

Prostřeno! XX (18) - Salámová pomazánka

Mirkovy zakysané dortíky jsou takovou hostitelovou vzpomínkou na ještě ne tak vzdálené dětství, kdy tento jednoduchý nepečený dezert se zakysanou smetanou miloval. Není to ani tak menu, čím třetí hostitel kromě svého příběhu zaujme. Kateřinu při šmejdění vyděsí realistická panenka, miminko v postýlce. Mirek ale překvapí zábavou. Protože má v rodině „světské“, přinese přístroj na výrobu cukrové vaty. Hosté si to můžou vyzkoušet a Mirek ještě nabídne ukázku break dance, jemuž se kdysi věnoval.

Podívejte se, jak to Mirek rozjel z break dance:

Prostřeno! XX (18) - Breakdance

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama