Prostřeno!: Místo vůně jídel jsou u stolu cítit psí granule

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Muži budou v přesile. Čtyři muži na jednu ženu. Podaří se jí vyhrát?
Prostřeno! 12 všichni
Prostřeno! 12 všichni
archiv TV Prima

reklama

A bude mít někdo ze soutěžících tohoto týdne problém s pátečním hostitelem, který bude servírovat hmyz? Nebo spíš s úkolem týdne, kterým jsou tentokrát hranolky? Bude se podvádět, nebo bude domácí příprava  Jaký je váš názor?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prostřeno! (56) - upoutávka

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna i podruhé na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Student Daniel (26) studuje a při tom pracuje jako UX/UI designér.

Daniel Korous
Autor: archiv TV Prima Daniel Korous

Pokud by vyhrál, tak by uspořádal menší oslavu, část peněz by dal na charitu a za zbytek by jel na nějakou cestu po Jižní Americe nebo jihovýchodní Asii. Do pořadu ho přihlásil kamarád ze školy, takže Daniel bude chtít opravdu předvést, co v něm je. Zazáří? A zaujme jeho zábava – malování na plátno? Dívejte se!

Úterý: Organizátor všeho možného Nikolaj (40) potřebuje vyhrát, aby poplatil dluhy způsobené koronavirovou krizí.

Nikolaj Tymchak
Autor: archiv TV Prima Nikolaj Tymchak

Nijak se netají tím, že výhra je právě tou motivací, proč se přihlásil, a jeho upřímnost je skvělá. Podaří se mu oslnit ukrajinským menu a zábavou, kterou taktéž zvolil folklorní? Dívejte se už v úterý!

Středa: Několikanásobná babička Jana (51) se rozhodla, že přijme výzvu manžela, který ji přihlásil.

Jana Hejdová
Autor: archiv TV Prima Jana Hejdová

Tvrdí o sobě, že je normální ženská od rodiny, která si na výstřelky nepotrpí. Takové bude i její menu. Tradiční. Milé. Má základní vzdělání, byla na učilišti na přadlenu, ale nedokončila ho. Pracuje jako skladnice ve skladu s ovocem a zeleninou. Dříve pracovala na poli, kde sklízela zeleninu. S manželem jsou spolu asi 35 let a společně mají 8 dětí. Poslední 4 nejmladší děti žijí s nimi v bytě, ti dospělí už mají své rodiny. Vyhraje, nebo budou muži soupeřit spíš mezi sebou?

Čtvrtek: Tatér Tomáš (31) potřebuje peníze, na studio.

Tomáš Murár
Autor: archiv TV Prima Tomáš Murár

Podaří se mu jeho sen? Dokonce i zábava bude tematická. Tomáš nechá své hosty tetovat pomeranče. Bude je to bavit? Koho nejvíc? Je zadaný a má psa – štěně ruského chrta. Do pořadu se přihlásil sám na popud kamarádky. Tomáš chtěl vždy vyzkoušet podle svých slov něco „bláznivého“. Ovšem pozor: Ve vaření je amatér, ale vše, co kdy uvařil, tak mělo úspěch a chutnalo dobře. Že by černý kůň tohoto týdne?

Pátek: Obchodní zástupce Petr (30) chce cestovat a na to potřebuje peníze.

Petr Švingr
Autor: archiv TV Prima Petr Švingr

Proto se přihlásil do soutěže a výhra pro něj jistě zajímavá je. Žije ve společné domácnosti s přítelkyní Annou a jejich psem Burákem. Do nedávné doby společně pracovali v záchranné stanici, kde Petr dělal vedoucího. Před několika měsíci oba změnili práci a zároveň se přestěhovali do Petrova rodného domu. Zatím to berou jako přechodné bydlení a hledají místo, kde si zařídí bydlení podle svých představ. Pozor, to tu ještě nebylo: Petr totiž bude v každém chodu servírovat hmyz. Má naději na výhru?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama

reklama