Prostřeno! na samém počátku! Připomeňte si Lídu Žemberyovou

Oblíbený pořad Prostřeno! vstupuje do desátého, jubilejního roku svého vysílání. A začíná reprízami dvou historicky prvních týdnů z roku 2010.
Ludmila Žamberyová
Ludmila Žamberyová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oblíbenou kulinářskou show Prostřeno! sledují pravidelně stovky tisíc diváků. Již desátým rokem. I proto jsme se rozhodli na začátku jubilejního roku připomenout účastnice, které zaujaly před lety. Vzpomínáte si na Lídu Žemberyovou? Pokud ne, nenechte si ujít Prostřeno! v jeho jubilejním roce.

Hlavní hrdinkou druhého reprízovaného týdne je „úplně normální žena“ Lída Žemberyová, statná  romská žena,  obyčejná,  věřící,  upřímná, pracovitá, čistotná, která denně vaří pro svých pět již dospělých dětí. Své hosty šokovala zejména chodem „halušky s lečem a kuřetem“. Nikdo si u Lídy nepochutnal, ale ze zábavy, kterou byl zpěv celé Lídiny rodiny, byli všichni nadšeni. Nešlo jen o zpěv, ale bylo patrné, jak se mají všichni rádi a drží při sobě.

Podívejte se na vystoupení:

Prostřeno! I I (2): Zpěv
Prostřeno! I (2): Zpěv

Kromě toho, pokud máte problémy s výběrem příborů a složitou etiketou u stolu, u Žemberyů, byste na svoje strachy mohli zapomenout. Příbor je jen jeden. Na všechna jídla. Není to osvobozující?

Připomeňte si, jak vařila Lída před lety a sledujte ji i v nových dílech pořadu Prostřeno!,

Lída je totiž díky své oblíbenosti v prvním účinkování zařazena do premiérového speciálu „Legendy se vracejí“, který následuje hned po dvou týdnech repríz, tedy od 21. 1. 2019.

Pořadem provázejí od jeho počátku manželé Jana Boušková a Václav Vydra. A nejinak tomu je i v roce 2019.

Opravdu stojí za to mrknout se na vaření před lety. Přidejte se a vzpomínejte s námi.

Pořad Prostřeno! Je formátem, který baví napříč generacemi.

Sledujte pořad Prostřeno! pravidelně každý všední podvečer už od 14. 1. 2019 v 17.55 na TV Prima.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Reklama
Reklama