Prostřeno!: Opilý a špinavý Bohouš hostům alespoň zazpívá

Zcestovalý inženýr Bohuslav (51) má v bytě čtyři trouby, ale skoro nic v nich neupeče…
Bohuslav Uhlíř
Bohuslav Uhlíř
archiv TV Prima

reklama

To nejlepší nakonec? Bohoušův „kuchařský koncert“ začne představením jeho nastávající, ta to pak ale schytá, že mu nepřipravila všechny potřebné věci a v kuchyni prý udělala jen samé zmatky. Bohuslav se během svého vaření jeví jako pěkně náladový patron. Je to tím, že má hostitel údajně dva byty a vlastně neví, kde co má? Nebo je snad opilý?

Podívejte se, jak Bohouš nemůže nic najít:

Prostřeno! XIX (25): 25 - Bohouš hledá
Prostřeno! XIX (25): 25 - Bohouš hledá

Invalidní důchodce má na bedrech celé finále a podle jeho řečí hosté očekávají velké věci. A ty přijdou, i když jinak, než mysleli. Nervózní hostitel návštěvu přivítá ještě v zástěře a začne úvodním salátem, což je podle hostitele „nejoblíbenější salát všech Evropanů“, ale podle hostů je to kejda z bufetu.

Poslechněte si, jak Bohouš zpívá:

Prostřeno! XIX (25): 25 - Bohouš zpívá
Prostřeno! XIX (25): 25 - Bohouš zpívá

Celá poslední večeře je ve znamení jednoho velkého zmatku: nepořádek, upatlané nádobí, hostitel v pokecaném triku nestíhá, v kuřecí polévce s obřími knedlíčky snad plavou i kosti… Nedojde na houstičky k předkrmu, na ty se dostane až s hlavním chodem, kde zase pro změnu chybí chlupaté knedlíky, jen Bohoušovo oblíbené francouzské zelí k vepřové krkovici zůstalo. A na jablečný „koláč paní hraběnky“ vůbec nedojde…

Podívejte se, jak se Bohouš vymlouvá:

Prostřeno! XIX (25): 25 - Dezert není
Prostřeno! XIX (25): 25 - Dezert není

Bohuslav se z té šlamastiky zkouší vymluvit a vymýšlí si. Nakonec z něj mají soupeři legraci, ale svérázný hostitel pobaví nejen svými karamboly, nýbrž v pátek i pokračováním své hudební zábavy, kdy ke zpěvu strhne též ostatní kolegy.
Jak poslední večer dopadne? Kdo celý týden vyhraje? A bude to výhra zasloužená? Sledujte jihomoravské Prostřeno! plné panáků a nezapomeňte hlasovat!

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama