Prostřeno!: Pavel má byt plný lebek a tajemných předmětů

Nejstarší hostitel Pavel (49) se pokusí o vybranou večeři a jako milovník šipek nabídne opravdu zábavný malý turnaj.
Pavel Kučera
Pavel Kučera
archiv TV Prima

Ženatý otec rodiny už vystřídal hodně profesí a dnes řídí sanitku. Hosté by měli jeho profesi uhádnout při šmejdění bytem, na kterém Pavel podle svých slov stále pracuje. Ze soupeřů si hostitel trochu vystřelil, protože jim nakukal, že půjdou k němu na chatu, nakonec ale skončí v paneláku.

Podívejte se, jak Pavel hosty děsí:

Prostřeno! XIX (105) - Pavel je tajemný
Prostřeno! XIX (105) - Pavel je tajemný

V interiéru návštěvu zaujme množství lebek i terčů, protože hostitel šipky miluje, je v nich opravdu dobrý a s manželkou mají dokonce vlastní tým. Co o sobě sympatický Pavel prozradí? A jak to bude s vařením? Každopádně si docela věří a slivovice poteče proudem. Chce snad Pavel návštěvu opít?

Podívejte se, jak perfektně si Pavel poradil s úkolem týdne:

Prostřeno! XIX (105) - Tvarohové knedlíky
Prostřeno! XIX (105) - Tvarohové knedlíky

Tvrdý přípitek je příjemná změna a menu poslední večeře vypadá slibně. Poučený hostitel dělá ve finále, co může – tak třeba bramboračka bude s houbami i bez, aby byli u stolu všichni kolegové spokojení. K prvnímu chodu, což je Caesar salát s kuřecím masem, podává i houstičky. Sice od babičky, ale to nevadí. Vepřová panenka bude zabalená v krustě z listového těsta, opět bude se šťouchaným bramborem, štiplavou chuť jídlu dodá dijonská omáčka.

Podívejte se, jaké úspěchy má Pavel v šipkách:

Prostřeno! XIX (105) - Šipky
Prostřeno! XIX (105) - Šipky

Šárka ale zase nemůže… Přesto jí hostitel upeče světlé palačinky, protože „kakaová palačinka s crème fraîche a glazovanými višněmi“ by jí nejela, když nemusí kakao ani čokoládu. Ocení to vybíravá Šárka při bodování? A co ostatní? Ve finále dojde i na hru na pravdu. Jak Pavel ustojí všetečné otázky soupeřů?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama