Prostřeno!: Projektant Pavel by mohl být velkým favoritem ženských srdcí

Nejstarší hostitel vystudoval vysokou školu a žije na venkově v úžasném domě, který si sám navrhl.
Pavel Adamec
Pavel Adamec
archiv TV Prima

reklama

Přestože má čtyři děti se třemi různými ženami, působí vyrovnaným a příjemným dojmem pracovitého a rozumného muže, laskavého i sebevědomého. To samozřejmě vzbudí zvědavost a spoustu otázek. Roztomilého nejmladšího synka a dvojčata má ve střídavé péči, první dcera je už dospělá. Pavel má dnes srovnané hodnoty a mohl by být ideálem pro spoustu nezadaných žen, toužících po větší rodině. Má i zajímavé koníčky, například plážový volejbal nebo poezii. A umí vařit, život ho naučil. Ani zábavu nebo úkol týdne neponechá náhodě.

Podívejte se na Pavlův medailonek:

Prostřeno! XXI (20): Pavel medailonek
Prostřeno! XXI (20): Pavel medailonek

Co ve finále připraví poslední hostitel ve své rozměrné kuchyni? Nejprve to bude kuřecí salát s rajčaty a sýrem, pečlivě dochucený. Ani brokolicová polévka není bez nápadu. Na kuře KUNG PAO s rýží se hosté těší a Pavlovi se tahle oblíbená čínská specialita také vydaří a spolustolovníci si pochutnají i na sladké tečce, nepečeném tvarohovo-smetanovém dortu s jahodami. Finále u inženýra Pavla je povedené a zábavné, protože se sešla pohodová parta, které to vydrželo až do konce. A kdyby se nakonec nikdo nikomu nestrefil do srdce, jen při zábavě do terče, prý to stálo za to…

Podívejte se, jakou má Pavel rodinnou situaci:

Prostřeno! XXI (20): Tři maminky
Prostřeno! XXI (20): Tři maminky


Vyhraje dobré jídlo, dobrá nálada nebo snad i láska? Sledujte speciální Prostřeno, napínavé to bude až do konce! A nezapomeňte hlasovat, vždyť deset tisíc korun může vyhrát nejen váš favorit, ale také vy!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

reklama

reklama