Prostřeno!: Roman vytáhne na Drahuši krucifix

Nastávající mladá maminka Barbora (26) vsadí na slovenskou kuchyni a finále v Jirkově bude ještě hodně dramatické.
Proti Drahuši
Proti Drahuši
archiv tv prim

Slovenka Bára je doma na rizikovém těhotenství a pro své hosty připraví z velké části slovenské pohoštění. Také hostitelka, která bydlí v Jirkově dva roky, rekonstruuje svůj byt, kam brzy přijde nový člen domácnosti. Proto ani ona nevaří – stejně jako včera Pepa – doma, ale u kamarádky. Snad jí to soupeři odpustí, když se přesvědčí, že si nevymýšlí. Jak se Bára dostala ze Slovenska až na sever Čech? Oklikou přes Anglii…

Podívejte se, jak Roman zasáhl proti Drahuši:

Prostřeno! XX (35) - Kříž proti Drahuši
Prostřeno! XX (35) - Kříž proti Drahuši

Poslední hostitelka ve finále připraví tradiční slovenské menu s haluškami a kapustnicou. Bohatý předkrm je moderní, se zapečeným kozím sýrem s ořechy na salátu. U Báry to vůbec bude o aromatických sýrech. Vydatná je i hustá zelňačka podle tatínkova receptu a dost jí ještě zůstane na talířích.

Účastníci pořadu Prostřeno! občas vzdychají po haluškách a dnes je dostanou rovnou dvakrát a domácí. Budou mít takový úspěch, jak hostitelka doufá? Pod „slovenským překvapením“ se skrývají halušky brynzové i ty se zelím a uzeným masem. Druhá varianta je tradiční romské jídlo, jak zachutná Romanovi? Ten by ještě pořád chtěl vyhodit Drahuši od stolu, dokonce si na ni přinesl i krucifix. Má už totiž toho jejího „čarování“ plné zuby. Ti dva se hádají i v pátek, dokonce probírají bibli, ale hostitelka ani ostatní u stolu to už nechtějí moc poslouchat.

Podívejte se, jak Drahuše nazvala soutěžící:

Prostřeno! XX (35) - Jedouni jedovatí
Prostřeno! XX (35) - Jedouni jedovatí

Dokonce si po zábavném bingu kvůli tomu pořádně nevychutnají poslední povedenou sladkou tečku, což je vlastně Krtkův dort, který se v lednici chladil už od včera. Vyhodí Roman Drahuši od stolu? Jak to na Ústecku nakonec celé dopadne? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama