Prostřeno!: Romana překvapí originálním pojetím úkolu týdne

Trojnásobná maminka Romana (34) pobaví a překvapí originálním pojetím úkolu týdne. Na Romaniny taštičky soupeři nezapomenou.
Romana Veselková
Romana Veselková
archiv TV Prima

reklama

Do Romany, která se nikdy nevdala, by málokdo řekl, že je matkou tří dětí. S tím nejmenším je na mateřské dovolené. Vyučená prodavačka má ráda cestování a někdo od ní možná čeká cizí menu, nebo naopak by si soupeři rádi dali třeba takovou kachničku, hlavně ale už konečně něco bez brambor! Ovšem nedočkají se… Čtvrtá hostitelka má menu docela pracné, trošku nestíhá a na začátku večeře je tak nervózní, že skoro zapomene na přípitek.

Podívfejte se, jaké byly reakce na zvláští kombinaci v předkrmu:

Prostřeno! XX (24): Hruška a grilovací koření
Prostřeno! XX (24): Hruška a grilovací koření

Na rozdíl od Pavla Romana miluje hermelín, který bude součástí jejího předkrmu. Sýr zapeče s hruškou, Petra se diví hrušce a Romana se podivuje, co to ta Petra zase má. Jako polévku si zvolila vývar, takže bude možnost srovnání s Pavlovou polévkou, kamenem úrazu jsou opět knedlíčky, tentokrát játrové. Zprvu řídké, tak do nich Romana přidávala mouku, až jsou ve výsledku skoro nepoživatelné a je kumšt zavářku rozkrojit bez nože.

Podívejte se, jak si Petra pochutnává na hruškách, které včera nejedla:

Prostřeno! XX (24): Taktika
Prostřeno! XX (24): Taktika

Romana má ráda španělské ptáčky a udělá jakousi obdobu – vepřové závitky se žampiony a vejci, k tomu opět šťouchané brambory s jarní cibulkou. Na ty už počtvrté skoro nikdo nemá chuť a Václav se opět obává, že závitky z „pořádně vyklepané vepřové pečeně“ budou suché. A podle něj to tak přesně i dopadlo, i když ne každý hodnotí hlavní chod tak přísně. Petra dostane závitek bez žampionů, Sandru u Romany osloví kreativní zábava jako z předškolního zařízení, pánové ze zdobení hrníčků ale už tak nadšení nejsou. Co se však Romaně povede, to je poslední chod – sněhové dortíky Pavlova. A nejen Václav ocení hostitelčin vtipný přístup k úkolu týdne. Zato „Romaniny taštičky“ úplně zamotají hlavu Sandře, která už zase neví, co je vlastně úkolem týdne. A to si byla listovým těstem tak jistá…

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama