Prostřeno!: Romanovi se všechna polévka vyvaří!

REPRÍZA Mladý tatínek, ajťák Roman (28), je kliďas, kterému nemizí úsměv z tváře, ani když vyvaří polévku napadrť.
Roman Breda
Roman Breda
archiv TV Prima

Sympatický Roman, který miluje techniku, počítače, dobré jídlo a svou profesní svobodu, do své soutěžní večeře docela investoval. Nejen finance, ale i invenci. Po delší době se tak na stole ocitne pokus o italské rizoto a poměrně vzácné telecí maso. Italské rizoto, kam Roman odvážně přidal čerstvé kalamáry, které před kamerou ukázkově očistí, není podle tradičního receptu, kuchař se spolehá na rýžovar a víno do pokrmu přidá až ke konci. Proto se rizoto někomu může zdát kyselé.

Roman zvolil italské rizoto, podívejte se:

Prostřeno! XVII (77) Italské rizoto - Prostřeno!
Prostřeno! XVII (77) Italské rizoto - Prostřeno!

Roman se bohužel spolehl i na další kuchařskou pomůcku – tlakový hrnec. Ten ho ale zradil – jeho hovězí vývar se zcela vyvařil! Roman nepropadne zoufalství a pomůže si kostkou a domácími nudlemi, část masa zachrání a nakrájí do vodnaté náhražky vývaru. Práskne na sebe u stolu, co se mu stalo? Nebo se bude tvářit, že hovězí polévka je prostě OK?

Podívejte se, co se Romanovi stalo s polévkou:

Prostřeno! XVII (77) Polévka zmizela - Prostřeno!
Prostřeno! XVII (77) Polévka zmizela - Prostřeno!

Náplastí na tuhle kalvárii je úterní hlavní chod: telecí medailonky se šťouchanými bramborami jsou prý výtečné a měkoučké, špatný není ani poslední chod cheesecake. Tento módní dezert kupodivu nezná Tomáš, který žil a pracoval v Anglii. Na toho praskne, že neupekl úkol týdne – pizzu, kterou Roman zvládne na jedničku. A návštěvu potěší i minigolfem, který se mu do jeho 3+1 krásně vejde.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama