Prostřeno!: Sabina má ve vztazích jasno, dalšího přítele opustí po patnácti letech

Samoživitelka Sabina (39), prý typická Moravačka z Brna, vsadí na oblíbené rodinné recepty. Zachutnají i soupeřům?
Sabina Kusíková
Sabina Kusíková
archiv TV Prima

Včera se zábava po určitém napětí dostala do vysokých obrátek díky koštýři a dnešní hostitelka, která se považuje moravskou patriotku, by byla ráda, kdyby nálada vydržela. Má ráda uvolněnou a veselou atmosféru a chce k tomu přispět nejen dobrým jídlem, ale i svou povahou. Sabina je momentálně bez partnera a potěšilo by ji, kdyby třeba nějakého perspektivního diváka zaujala. Prý by se vdávala pořád. Má už za sebou také docela dobrodružnou minulost, jak se svěří do kamery.

Moravačka shání chlapa:

Prostřeno! XX (8) - Moravačka shání chlapa
Prostřeno! XX (8) - Moravačka shání chlapa

Pracuje převážně z domova jako virtuální asistentka a má se co otáčet, je totiž samoživitelka a stará se o svého čtyřletého syna. Připravila mu pěkný útulný domov a syn je pro ni momentálně vším. Ale dnes to není seznamka, takže nejvíc záleží na kvalitě menu: je pestré a také trochu tajemné.

Podívejte se na bouřlivou dskuzi o lásce:

Prostřeno! XX (8) - Hovory o lásce
Prostřeno! XX (8) - Hovory o lásce

Dva oblíbené rodinné recepty toho hostům moc neřeknou – pod názvy „měkké maso s bramborem“ a „sladké pokušení“ se skrývá vepřová krkovice napřed usmažená a pak téměř do rozpadnutí upečená v ostré zeleninové směsi halali. Poslední sladké pokušení je nepečené a chutí prý připomíná medovník. Do Mexika míří předkrm „guacamole s rozpečenou bagetkou a vajíčkem“, který se hostitelce povedl, polévkou je voňavý bramborovo-pórkový krém.

Podívejte se, Sabina hosty ani nestihla přivítat:

Prostřeno! XX (8) - Hostitelka nevítá
Prostřeno! XX (8) - Hostitelka nevítá

Sabina je spontánní kuchařka, občas jí něco spadne na zem, také se sama spálí nebo skoro opaří, hosty nechá po příchodu u stolu chvíli čekat, aby se mohla po té honičce v kuchyni trochu upravit, ale nakonec to všechno zvládne a návštěvě po přípitku chutná. Což je hlavní, i když soupeři musejí chvílemi čekat, protože je toho třeba ještě hodně udělat. A zábava uprostřed týdne bude kreativní.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama