Prostřeno!: Sebevědomý Patrick připraví moderní menu

Sebevědomý a soutěživý Patrick (24) připraví také moderní menu, dokonce opět s rybou!
Patrick Jelinek
Patrick Jelinek
archiv TV Prima

Patrick je vyučený truhlář, ale dnes pracuje v cestovním ruchu. Má toulavé boty, působil jako tlumočník, logistik i lyžařský instruktor. Možná tak trochu i proto, že po otci má geny německé, po mamince je Čech. A přes své mládí už založil s partnerkou rodinu, mají čtyřměsíční dceru Magdičku. Menší byt, v němž žijí od narození malé, voní novotou a je docela vtipně vyřešen. Letiště, kde mladí rodiče spí, se ukrývá ve skříni na zdi. Patrick trochu neochotně přiznává, že byteček je hlavně partnerčino dílo, on prý ale doma častěji a snad i lépe vaří. Dokáže, že je to pravda?

Podívejte se, jak jsou hosté překvapeni, že má Patrick dceru:

Prostřeno! XX (47): Dcera
Prostřeno! XX (47): Dcera

Jako hostitel působí celkem sebevědomě, i on se rozhodl pro moderní menu. A podruhé za sebou se k nelibosti Karly i Richarda objeví na jídelníčku ryba. I předkrm je trochu ze stejného soudku, bude opět červená řepa, tentokrát ale místo pomazánky ve formě carpaccia naloženého už od včerejška. A to předkrmu jen prospělo, je opravdu chutný a dobře k němu ladí ovčí sýr. Patrickova polévka je hráškový krém, hustý skoro jako pyré, dost peprný, ale přesto výborný a talíře zůstanou prázdné.

Podívejte se, jak Karle smrdí ryba:

Prostřeno! XX (47): Rybina
Prostřeno! XX (47): Rybina

Losos, který je podle Karly cítit víc rybinou než včerejší pstruh, bude s chřestem a holandskou omáčkou, kterou Patrick miluje a má na ni vlastní grif. Bude někomu vadit chřest? A moderní a světácký je také dezert – panna cotta s ovocem. Stejnou práci jako se svou soutěžní večeří si mohl dát Patrick ještě se zábavou, tu ale poněkud podcenil a pohádková „čelovka“ je už trochu ohraná.

Podívejte se na Patrickovu premiéru panna cotty:

Prostřeno! XX (47): Premiera
Prostřeno! XX (47): Premiera

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama