Prostřeno!: Tomáš s Hankou budou mít romantiku

Život bez chlapa nebaví ani Marcelu (25), doma jí aspoň dělají společnost psi, kočka i morčata.
Marcela Krčová
Marcela Krčová
archiv TV Prima

reklama

Profesně má ke gastronomii blízko čtvrtá hostitelka Marcela, která v práci peče pizzu a baví ji to tak, že prý u toho už zůstane. Je stejně mladá jako Karel, ale docela by se hodila k Tomášovi, protože má ráda zvířata, dokonce i menu mají podobné. I když hosté už netouží po knedlících ani české kuchyni, dostanou aspoň možnost srovnání ohledně vývaru i svíčkové, když obojí bylo už v úterý. Hostitelka pozve návštěvu do olomouckého bytu, kde žije rok.

Podívejte se na Marcelin medailonek:

Prostřeno! XX (29) -Marcela medailonek
Prostřeno! XX (29) -Marcela medailonek

Při vaření z ní leje pot, je vedro, a navíc se Marcelce pár věcí úplně nepovede. Tak třeba hned první „muffin se slaninou a cibulkou posypaný sýrem“, podávaný v papírovém košíčku, nejde z papíru ven a je docela mastný. Hosté trochu tápou, jak mají předkrm konzumovat. Vývar s domácími nudlemi se musí nakonec bez Marceliných nudlí obejít, protože kuchařka nudle, které se jí od včerejška slepily, vlije za stálého míchání do záchodové mísy a do polévky pak zavaří nudle koupené. Vývar z vepřových kostí je hodně zakalený a polévka není, řečeno s Karlem, „žádný gastronomický zážitek“. Na dochucení svíčkové omáčky, tentokrát s domácími knedlíky, je třeba chvíli počkat.

Podívejte se, jaký má Marcela problém s nudlemi:

Prostřeno! XX (29) - Problém s nudlemi
Prostřeno! XX (29) - Problém s nudlemi

Marcela proto poprosí Tomáše, aby vyvenčil jejího psa, přičemž ho pěkně prožene Hanka, která z toho má legraci. Svíčková je trochu kyselejší než v úterý, ale moc dobrá, maso se jen rozsýpá. Na hlavní chod dobře naváže exkurze do pivovaru s ochutnávkou piva, v tamním prostoru se také podává pořádný kus výborného moučníku a každý konečně obdrží i jednu sněhovou pusinku. Dostane srdíčko Karel, který se nesmělé Marcele docela líbí?

Podívejte se, jak Hanka Tomáše na procházce prožene:

Prostřeno! XX (29) - Romantika
Prostřeno! XX (29) - Romantika

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama