Prostřeno!: U Jirky v bytě je myš a musí mu pomáhat sestra

Zahradník Jiří (27) by ženu potřeboval jako sůl. Štěstí zatím v životě neměl a v kuchyni mu to moc nejde…
Jiří Répaš
Jiří Répaš
archiv TV Prima

reklama

Ve středu bude lásku hledat další nesmělý muž, zahradník Jirka. Ten je svobodný a od posledního vztahu se mu už dlouho nedaří najít tu pravou. V Jirkově domácnosti chybí ženská ruka, ani okolí jeho domku oku nijak nelahodí. To, že miluje zahradničení, zde bohužel vidět moc není. U plotny mu to moc nejde, sám si nijak nevyvařuje a určitě by byl rád, kdyby se toho někdo ujal za něj. A to se i zčásti stane… Jiří má nervy na pochodu. Dokáže své menu vůbec dovařit?

Podívejte se, jak se Jirovi nedaří:

Prostřeno! XIX (113): Jirkovi se nedaří
Prostřeno! XIX (113): Jirkovi se nedaří

Nejprve mu při přípravě večeře vypadnou pojistky, normálně totiž ve svém skromném bytě takové hostiny nepořádá a na jeho elektriku je to trochu moc. Na Jirku je zase moc jeho menu s kuřecím vývarem, pečeným kuřecím stehýnkem s kaší a okurkovým salátem a závěrečnou sušenkovou střechou, protože zejména při přípravě posledního chodu potřebuje pomoc své starší sestry, se kterou si jsou hodně blízcí.

Podívejte se, co se bude dít, když hosté uvidí myš:

Prostřeno! XIX (113): Myš
Prostřeno! XIX (113): Myš

Jirkova zábava souvis s jeho profesí – budou se sázet petrklíče. Pusinky také rozdá, stejně jako včera Iva, ale jen nakreslené na papíře. Na své složité dětství a smrt rodičů si citlivý hostitel vzpomene během jídla a neobejde se to bez slz. Nakonec se osmělí a předá červené srdíčko Veronice, která se mu líbí. Jak to dopadne? Přijme Veronika Jirku, nebo ho odmítne? Každopádně ji vyděsí, když proběhne stavením kolem její nohy myš.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama