Prostřeno!: Uvidíte, jak Renata vypadala, než zhubla

Telefonní operátorka Renata (49) změnila jídelníček a hodně zhubla. Večer to dieta sice nebude, ale baštu uvaří náramnou…
Renata Strnadová
Renata Strnadová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Mostecká rodačka žije v paneláku, je podruhé vdaná a s manželem je baví záhady a rybaření. V kuchyni o sobě už dvojnásobná babička prozradí, že je na vaření prý „doslova ujetá“. To by se jí mohlo hodit. Poslední roky vaří zdravě, ráda v kuchyni experimentuje, bude lepší než Jitka, u které i Renatě včera chutnalo?

Podívejte se, jak Renata vypadala, než zhubla:

Prostřeno! XIX (98): Renata zhubla
Prostřeno! XIX (98): Renata zhubla

K účasti třetí hostitelku vyprovokoval manžel, který ví, že je ctižádostivá a chce si dokázat, že na to má. Uprostřed týdne bude zvěřina. Kance střelil tatínek a maso prošlo veterinární kontrolou, ujistí Renata Jirku. Jitka se už moc těší na sladkou tečku, což je bezé roláda s borůvkovo-šlehačkovým krémem, neboť tuší, že to bude velká dobrota. Jenže – Renata roládu včas nezavinula, a proto ji musí udělat ještě jednou. Ještě že má doma tolik vajíček, jinak by byla nahraná.

Hosté se bojí svalovce v mase, podívejte se na video:

Prostřeno! XIX (98): Svalovec
Prostřeno! XIX (98): Svalovec

Menu není levné, jen předkrm obsahuje kuře, parmazán, na rustikální bulky je třeba hrubozrnná ječná mouka a čerstvý sýr cottage. Také je pracný, proto je Renata v časovém presu a hostům zatím nabídne šampus. Ještě si musí pohrát se sýrovými košíčky nebo dodělat zavářku do vývaru s játrovou rýží a dochutit omáčku ke kančímu hřbetu s karlovarskými knedlíky. Stihne to?

A jak zvládla shodit tolik kilo, zajímá Jitku, když při šmejdění viděla Renatiny fotky „před a po“. Téma o zdravé stravě zaujme i spolustolovníky a při jídle se rozvine živá konverzace. I když tahle večeře dietní právě není, dobrá ale je! Včetně polévky, kde je také kančí maso, a hlavního chodu, což je vlastně svíčková z divočáka. A protože se jde na střelnici k tatínkovi, ještě před zábavou bude dezert, který Renatě napodruhé vyšel na jedničku.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Reklama
Reklama