Prostřeno!: Včera cuketu vyhazovala, dnes ji naservíruje

Patricie (24) by ráda vyhrála. Proč si včera cuketu z rizota vybírala, ale dnes ji sama servíruje v předkrmu?
Patricie Báštiová
Patricie Báštiová
archiv TV Prima

Jediná žena u stolu nemá úplně holčičí povolání ani záliby a pánové se svorně shodnou, že partnerku, která chodí hrát do hospody šipky nebo fotbálek, i když si z nich odnáší ceny a poháry, by doma nechtěli. Patricie, které se říká Páťa, přítele nemá a žije v pronajatém kolínském bytě s pejskem. V kuchyni to asi normálně dobře zvládá, i když sama pro sebe vaří minimálně. Do soutěžní večeře i úkolu týdne, který původně neuměla ani přečíst, se pustí s vervou. Když ohledně quiche zjistí, co a jak, nakonec jí z toho vyjde výroba tří druhů těst. To první uhněte domácí pekárna a budou to bulky ke startovací „grilované housence“ se salátem.

Podívejte se, jak si Patricie poradí s úkolem týdne:

Prostřeno! XXI (47): Patricie úkol týdne
Prostřeno! XXI (47): Patricie úkol týdne

Pány hlavně potěší, že k úterní večeři dostanou více masa než včera. Na předkrm to je kuřecí s plátkem cukety na špejli, upečené na kontaktním grilu, který poslouží i k přípravě hlavního chodu. Michala zarazí, že Páťa včera cuketu z jídla vybírala a dnes ji sama servíruje. Na druhý chod soupeři dostanou pórkový krém s krutony, ty se bohužel brzy rozmočí, jinak je to ale dobrá polévka.

Podívejte se, jak Patricie naservíruje cuketu:

Prostřeno! XXI (47): Patricie a cuketa
Prostřeno! XXI (47): Patricie a cuketa

Vepřový steak s cibulovou remuládou obsahuje pro někoho česneku až dost, maso tedy rozhodně není bez chuti, přílohou jsou hostitelčiny oblíbené brambory, upečené nasucho v troubě. Pátinou sladkou tečkou jsou malé koblížky z nekynutého těsta obalené v cukru. Na svou chvíli si moučník trochu počkal, proto jsou mini koblížky na povrchu lehce tuhé, ale uvnitř lahodné. A co zábava, jak pány pobaví hra Slepý příběh?

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Ilustrační foto

7 tipů, jak správně nosit roušku a proč do ní dát rýmovník

 

Ženy v hlavní roli.

Filmy pro dobrou náladu ONLINE: Bijáky se silnými ženami v hlavní roli

reklama