Prostřeno!: Včera po večeři požádal přítelkyni o ruku a hosty pozve na svatbu

„Můj večer by měl být nejlepší ze všech, protože chci vyhrát,“ dodává si kuráže budoucí tatínek, montér klimatizací, sympaťák Tomáš (25).
Tomáš Kučera
Tomáš Kučera
archiv TV Prima

reklama

Klid a přírodu ve Velké Dobré si pochvaluje Tomáš, který žije s přítelkyní, jejím synem a pejskem v tamní bytovce. Kolegy pozve také do garáže, kde má svou oblíbenou pánskou „zašívárnu“. Soupeřům je usměvavý a pohodový kliďas Tomáš, který má doma také akvárium a andulku, sympatický, protože nezkazí žádnou zábavu. A umí překvapit nejen soupeře… Když se vrátil včera večer z natáčení, požádal svoji přítelkyni o ruku. Už se moc těší na chlapečka, kterého spolu čekají.

Podívejte se, jak to bylo s žádostí o ruku:

Prostřeno! XXI (49): Tomášova svatba
Prostřeno! XXI (49): Tomášova svatba

I Tomáš by samozřejmě rád vyhrál a hostům by se mohl strefit do chuti. Všichni by už totiž uvítali nějakou českou baštu, třeba dobrou omáčku. Tomáš doma často vaří a jeho partnerka prý vyžaduje aspoň jednou týdně něco sladkého pečeného, což je hostitelova doména. Z tohoto ranku pochází sladká tečka, oblíbený rodinný moučník Míša řez, ten má Tomáš natrénovaný. Milou vzpomínku na dětství předchází sýrová rolka a další vývar týdne, tentokrát hovězí. Tomáš má odmítavý přístup k zelenině, kterou, když nemusí, nejí. Do polévky nedal mrkev, zato hodně petržele a pórku, uvařil ji v papiňáku a výsledek nechutnal všem stejně, mrkev chyběla.

Podívejte se, jak to vypadá v Tomášově garáži:

Prostřeno! XXI (49): Garáž
Prostřeno! XXI (49): Garáž

Co se mu ale povede a sám si to právem pochválí, to je zlatý hřeb večeře – svíčková. Omáčku dochutil kuchař dokonale, karlovarský knedlík, spíše knedlíček, ten už tak precizní není. Přesto platí, že druhá půlka hostiny předčila tu první. A Tomáš dokončil i svoji verzi slaného koláče, quiche by ale měl ještě procvičit. S kreativním zdobením vařeček – suvenýrů poradila hostiteli jeho maminka. Jak ohodnotí Tomáše Patricie, když je to její nejoblíbenější spolustolovník? Bude spravedlivá?

Podívejte se, jak si Tomáš pochvaluje svíčkovou:

Prostřeno! XXI (49): Tomášova svíčková
Prostřeno! XXI (49): Tomášova svíčková

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Ilustrační foto

7 tipů, jak správně nosit roušku a proč do ní dát rýmovník

 

Ženy v hlavní roli.

Filmy pro dobrou náladu zdarma ON-LINE: Bijáky se silnými ženami v hlavní roli

reklama

reklama