Prostřeno! Vyučená prodavačka našla lásku v Německu

Michaela (32) lásku našla v Německu, nesnáší faleš a výhrou by odměnila manžela i syna.
Michaela Pongratz
Michaela Pongratz
archiv TV Prima

Michaela se vyučila jako prodavačka a také se tomuto oboru sedm let věnovala. Poté se však odstěhovala do Německa, kde začala pracovat jako výpomoc v kuchyni. Pak si našla vysněnou práci jako asistentka při prodeji nemovitostí. S manželem se potkala v Německu v práci, je Němec. Mají spolu dvouletého syna a žijí v prostorném domě se zahradou, kde mají dva rotvajlery.

Podívejte se, jak si Míša poradí s úkolem týdne:

Prostřeno! XXI (75): Plzeňská specialita
Prostřeno! XXI (75): Plzeňská specialita

Do pořadu se Michaela přihlásila sama, protože by ráda získala nové zkušenosti a poznala nové lidi a chutě. Těší se na dobrou zábavu, ve kterou doufá po celý týden. Pokud by vyhrála, tak by koupila něco synovi a manželovi, zbytek by investovala. Nemá ráda ostrá jídla, a to se odrazí také v jejím menu. Tortillové jednohubky, pórkový krém s krutony, panenka se šťouchanými bramborami a pažitkovým přelivem. Nebude to na ostatní soutěžící moc velká nuda?

Podívejte se, koho soutěžící považují za taktika:

Prostřeno! XXI (75): Kdo je taktik
Prostřeno! XXI (75): Kdo je taktik

A co kreativní zábava, zaujme, nebo už budou mít hosté všech uměleckých zábav v tomto týdnu dost? A přiznají se během pokliček ti, kdo taktizovali? Jak celý týden dopadne? Vyhraje dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Napínavé to bude až do konce!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

reklama