Prostřeno!: Zadaná Bohunka si s Pavlem vyměňuje psaníčka

Petra (27) by si dokázala získat sympatie i srdce mnohých, navíc uvaří chutnou večeři s mezinárodním menu.
Petra Jeřábková
Petra Jeřábková
archiv TV Prima

reklama

Petra je půvabná, inteligentní a zajímavá slečna, která pracuje jako specialistka v mediální agentuře, přesto i ona je už několik let bez partnera. Poslední lásku prý prožila v Americe, kde studovala sociologii. Hodně cestovala, poznala kus světa a úterní menu je taková Petřina kulinářská cesta „letem světem“. Po návratu žije v příjemném bytečku v Praze.

Podívejte se na Petřin medailonek:

Prostřeno! XXI (17): Petra medailonek
Prostřeno! XXI (17): Petra medailonek

Jakého partnera Petra hledá? Měl by to být pohodář přiměřeného věku, který by s ní rád prožíval aktivní dobrodružství na cestách, bačkoru by vedle sebe nesnesla. Skoro žádné jídlo se neobejde k Slavomírovu zármutku bez cibule, ta bude samozřejmě i v menu druhé soutěžní večeře. V jídle je nejen cibule, ale i česnek, papričky a další výrazné chuti. Předkrm je moc hezky naservírovaný, Petra si s prvním chodem z Mexika dala práci. Hraje všemi barvami, dipy doplní tortillové chipsy, které hostitelka připravila z koupených placek. Pavel se sice trochu zakucká papričkou, ale zvládne to.

Podívejte se, jak Bohunka s Pavlem nechtějí veřejně přečíst vzájemná psaníčka:

Prostřeno! XXI (17): Psaníčka
Prostřeno! XXI (17): Psaníčka

Vynikající a pro Bohunku prý i nejchutnější, co kdy vůbec jedla, je asijská polévka, na tom se ostatně shodnou všichni. Pak menu nabere směr do Itálie, a lasagne, na které si Petra dokonce vyrobila vlastní těsto, také nikoho nezarmoutí. Hlavní chod s boloňskou omáčkou se též povedl, co se skrývá pod posledním „americkým překvapením“? Apple pie s českým vkladem – sympatická hostitelka ho přidala do původního receptu na jablečný koláč. Kreslení poslepu je taková bláznivá zábava a úkol týdne hostitelka též zvládne. Od koho dostane Petra první romantické vzkazy? 

Podívejte se, jak se povedla zábava:

Prostřeno! XXI (17): Malování na hlavě
Prostřeno! XXI (17): Malování na hlavě

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

reklama

reklama