Prostřeno!: Zatím se moc neprojevila, ale svůj večer zvládne s grácií

Nejmladší Tereza (20) se zatím moc neprojevila.
Tereza Vaňousová
Tereza Vaňousová
archiv TV Prima

reklama

Východočeský týden má mírně vzestupný trend. Jak ve čtvrtek uspěje benjamínek z České Třebové? Tereza by měla umět péct i vařit, je to vyučená kuchařka, která nyní prodává i peče v pekařství. Občas musí vstávat už v půl třetí ráno!  Zadaná Terezka žije s přítelem, oba milují a pěstují překážkový běh, hostitelka má doma několik trofejí a medailí. Je to spíš trémistka a zatím toho o sobě moc neprozradila. Soupeři doufají, že v domácím prostředí se Terka otevře. Terezka se bojí úkolu týdne, který zatím neprokoukla. Stihne to? A jak to půjde soutěživé sportovkyni v kuchyni? Nejstarší Soňa ji trochu podceňuje, pak se jí ale čtvrteční menu zalíbí nejvíce ze všech.

Podívejte se, co si hosté povídají o Terezce:

Prostřeno! XX (59) -Terezka je šikovná
Prostřeno! XX (59) -Terezka je šikovná

Tousty s uzeným lososem jsou dobrý, ale na přípravu jednoduchý předkrm. V hovězím vývaru s játrovými knedlíčky Michalovi chybějí nudle, ale to vzhledem k tomu, jak hustou polévku servíroval sám, nikoho nepřekvapuje. Co ale všechny překvapí, že ač Tereza údajně nejí játra, ve vlastní polévce jí játrové knedlíčky nevadí.

Podívejte se, jak se Michal předvádí:

Prostřeno! XX (59) - Michal komik
Prostřeno! XX (59) - Michal komik

Vepřová panenka ve slanině, pepřová omáčka, šťouchané brambory tvoří hlavní chod. Sama Tereza není úplně spokojená s pepřovou omáčkou, protože je málo pepřová, a šťouchačky připraví trošku jinak než Michal. Čí příloha bude lepší? Jídlo je krásně naservírované a pro milovníka vepřového Michala je panenka překvapivě premiérou. Pochutnává si tak, že ani nezlobí, zato třeba Katce přijde dlouho pečená panenka vysušená. Porce cheesecaku s ovocem budou doslova obří, takovou sladkou tečku nedokážou hosté ani dojíst. Odkud vlastně pochází cheesecake? Opravdu to nikdo neví? Soupeři si ve čtvrtek také zahrají zábavný hudební kvíz – zábava jen pro mladé, nebo si na své přijdou i zralejší ročníky?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

reklama

reklama