Prostřeno!: Zatím se moc neprojevila, ale svůj večer zvládne s grácií

Nejmladší Tereza (20) se zatím moc neprojevila.
Tereza Vaňousová
Tereza Vaňousová
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Východočeský týden má mírně vzestupný trend. Jak ve čtvrtek uspěje benjamínek z České Třebové? Tereza by měla umět péct i vařit, je to vyučená kuchařka, která nyní prodává i peče v pekařství. Občas musí vstávat už v půl třetí ráno!  Zadaná Terezka žije s přítelem, oba milují a pěstují překážkový běh, hostitelka má doma několik trofejí a medailí. Je to spíš trémistka a zatím toho o sobě moc neprozradila. Soupeři doufají, že v domácím prostředí se Terka otevře. Terezka se bojí úkolu týdne, který zatím neprokoukla. Stihne to? A jak to půjde soutěživé sportovkyni v kuchyni? Nejstarší Soňa ji trochu podceňuje, pak se jí ale čtvrteční menu zalíbí nejvíce ze všech.

Podívejte se, co si hosté povídají o Terezce:

Prostřeno! XX (59) -Terezka je šikovná
Prostřeno! XX (59) -Terezka je šikovná

Tousty s uzeným lososem jsou dobrý, ale na přípravu jednoduchý předkrm. V hovězím vývaru s játrovými knedlíčky Michalovi chybějí nudle, ale to vzhledem k tomu, jak hustou polévku servíroval sám, nikoho nepřekvapuje. Co ale všechny překvapí, že ač Tereza údajně nejí játra, ve vlastní polévce jí játrové knedlíčky nevadí.

Podívejte se, jak se Michal předvádí:

Prostřeno! XX (59) - Michal komik
Prostřeno! XX (59) - Michal komik

Vepřová panenka ve slanině, pepřová omáčka, šťouchané brambory tvoří hlavní chod. Sama Tereza není úplně spokojená s pepřovou omáčkou, protože je málo pepřová, a šťouchačky připraví trošku jinak než Michal. Čí příloha bude lepší? Jídlo je krásně naservírované a pro milovníka vepřového Michala je panenka překvapivě premiérou. Pochutnává si tak, že ani nezlobí, zato třeba Katce přijde dlouho pečená panenka vysušená. Porce cheesecaku s ovocem budou doslova obří, takovou sladkou tečku nedokážou hosté ani dojíst. Odkud vlastně pochází cheesecake? Opravdu to nikdo neví? Soupeři si ve čtvrtek také zahrají zábavný hudební kvíz – zábava jen pro mladé, nebo si na své přijdou i zralejší ročníky?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Reklama
Reklama