Radek Balák

Radek se vyučil s maturitou v oboru stavební provoz. Pracuje jako obchodní zástupce a hodinový manžel. S manželkou Lucií má dceru (2 roky) a další potomek je na cestě.
Vstoupit do diskuse- 160 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Do pořadu se přihlásil sám, protože má rád výzvy. Pokud by vyhrál, vzal by rodinu na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připravil hádání koření podle čichu. Menu sestavil tak, aby bylo harmonické a plné chutí. Věří, že jeho hostům bude chutnat.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je přátelský, nekonfliktní a je vždy pro každou legraci.

Zájmy:
Ve volném čase rád cestuje, věnuje se rodině a přátelům a baví ho únikové hry.

Vztah k vaření:
Vaří rád pro své okolí a rodinu.

Chutě:
Baví ho příprava kotlíkového guláše na ohni. Jinak není vybíravý a jí až na pár výjimek skoro vše. Mezi jeho oblíbená jídla patří líčka na víně a smažený sýr s bramborem.

Nesnáší:
Při stolování mu vadí kouření a rýpání se v jídle. Je alergický na ořechy, syrové jablko, ananas a pyl. Nejí králíka, vnitřnosti, smažené houby, vnitřnosti.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Užívat si a nebát se výzev.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti.

Vstoupit do diskuse- 160 názorů

reklama