Radim Kolářský

Téma diskuze: Radim Kolářský

Upozorňujeme veškeré účastníky webové diskuze, že svojí účastí na diskuzi přijímají povinnosti a odpovědnost za dodržování pravidel používání webových stránek. Všichni účastníci diskuze jsou mimo jiné povinni dodržovat platné právní předpisy (vč. ochrany osobnostních práv jiného).

Napište svůj názor

Anonymous (Anonym) 20.07.2019 15:11

Radime, vyzníte jako moc fajn chlap, milý pokorný a jak tady někdo zmínil - nad nikoho se nepovyšujete. Jste úžasný člověk . Určitě čest mít Vás za kamaráda.

rkolarsky 12.07.2019 23:54

Líza a já bychom chtěli vyjádřit poděkování a uznání všem příjemným příspěvkům, které jsme obdrželi. Všichni slušní lidé na tomto fóru jsou vítáni nás navštívit. Třeba něco společně uvaříme. :)

Naše mejlove adresy můžete najít buď na naší rodinné webové stránce nebo na mé LinkedIn stránce.

stravnik (Anonym) 04.07.2019 14:29

Prominte, ale vase "chata" je ukazka americke "kultury" a "vkusu" vyssi stredni tridy. To neni zavist - neni totiz co zavidet!!!

Irena Chromíková (Anonym) 03.07.2019 00:11

Pan Radim je výjímečný muž..inteligentní,kamarádský..prostě zlatý člověk...

Anonymous (Anonym) 29.06.2019 18:39

Už poslal něco na ty opuštěné psy, nebo je to další klasická slibotechna? Nesnáším podobné typy lidí. Naslibují hory doly, aby se udělali lepší před veřejností a potom skutek utek. :-/

polamana.beruska 29.06.2019 07:38

Pane Radíme, celý týden jsem Vas obdivovala, s jakou láskou a jemnosti vychvaluje pokrmy svých spolubojovniku ve vaření. Vždy jste hezky uvedl,co by se dalo vylepšit.Skoro vůbec jste nekritizoval, nepovyšoval se nad ostatními,ač by většina s takovym postavením a vzděláním určitě prováděla.Už nejednou jsme toho byli svědci.Máte nádherné bydlení, Váš večer se nesl ve slavnostní atmosféře, paráda.Jen účinkujícím závidím,že měli možnost zažít krásu a pochutnat si na Vašem menu.Preju.mnoho úspěchů

Anonymous (Anonym) 28.06.2019 13:32

Pane Radime. Úžasné bydlení a Vy na mě pusobite jako skvělý člověk. A Váš vecer, to byl zážitek pro oko diváka.

Tomáš P. (Anonym) 27.06.2019 19:50

Pan Radim na mě působil jako velmi milý a slušný člověk. Jak tady mnozí uvádí, nad nikoho se nepovyšoval (ikdyž by zajisté mohl). Bydlení má moc hezké :0)!
Přeji mu vše nejlepší do dalších let.

paledova 27.06.2019 19:23

Diskuze jasně ukazuje lidskou závist. Nic víc. Pan Radim byl celou dobu slušný a pokorný. Nad nikoho se nepovyšoval a klidně by mohl. Je vidět, že je to slušný člověk. Obdivuji rekonstrukci objektu. Klobouk dolů! Anonymní příspěvky jsou bezcenné... Celé parta v tomto složení byla fajn a konečně tam nebyl žádný podrazák. Děkuji za ukázku, jak by Prostřeno mohlo vypadat i jindy.
Děkuji pane Radime za váš přístup a zůstaňte nad věcí. Máte to oc pěkné a umíte vařit.

Marcela Hirschová (Anonym) 27.06.2019 12:38

Mám tak trochu problém s výrazem "oprávněná" kritika. Interiér? Líbí se jim a cítí se v něm dobře. Jednoduché jídlo? Uvařil co má rád. Čekali jste kraby z Main? Máte nějaké tabulky na oprávněnost? Právě rozbaleny ubrus? Chybička se vloudila, ale nutno uznat, že někteří stravnici stolovali jak v putyce.. stačil by jim umakart. S nadsázkou.
Každý, kdo obnoví nějaký objekt, navíc s historií a příběhem, si zaslouží uznání. Ať byl důvod jakýkoliv. Postavit na zelené louce je přece snazši.

Další příspěvky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama