Radka Darebná

Radka se vyučila jako kadeřnice a poté si udělala maturitu v oboru podnikání. Dále studovala na Vyšší odborné škole Dis. Event manager Sydney a nyní studuje dálkově bakalářské studium na Torrens univerzity Sydney.
Vstoupit do diskuse- 729 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Radka žila a studovala v Austrálii čtyři roky. Díky situaci, která je, přišla o práci a musela se vrátit do České republiky, a proto školu nyní dělá dálkově. Přivydělává si jako žurnalistka a píše blog o cestování. Žije sama se svým retrívrem Jennym, se kterým chodí ráda a často na procházky. Do pořadu se přihlásila sama, protože ji baví vařit. Pokud by vyhrála, tak by se podělila s ostatními a každému by dala 5000, část by dala na útulek a co by jí zbylo, by si nechala na živobytí. Jako zábavu si pro své hosty připraví pantomimu – hosté si budou losovat australská zvířata a předvádět je. Menu sestavila z jídel s australským nádechem a z takových jídel, která má ráda.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je veselá, vtipná extrovertka. Ráda se směje a má ráda lidi. 

Zájmy:
Radce zabere hodně času dálkové studium. Když má volno, tak ráda vaří, věnuje se svému psovi, baví ji focení, sport a zajímá se o zdravou výživu.

Vztah k vaření:
Moc ráda vaří pro své přátele. Baví ji být hostitelkou a starat se o své strávníky.

Chutě:
Má ráda vegetariánské pokrmy. Mezi její oblíbená jídla patří houbové rizoto. 

Nesnáší:
Při stolování jí vadí mlaskání a plýtvání jídlem.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Žij naplno.“

Očekávání:
Těší se na nové zkušenosti, zážitky z natáčení, ochutnání nových jídel a poznání nových lidí.
 

Vstoupit do diskuse- 729 názorů

reklama