Radka Hamáčková

Radce je 50 let. Vystudovala střední školu. Před třiceti lety začala pracovat v televizi, kdy jezdila s ČT po evropských destinacích a natáčeli pořad JUMP OK – ona cvičila. Před mnoha lety působila jako redaktorka pořadu Prásk na TV Nova. Jejím aktuálním povoláním je scenáristka, designer, scénograf.
Vstoupit do diskuse- 11 názorů
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Za svoji práci je velmi vděčná a je ráda, že může dělat to, co ji baví a co se jí líbí. Má dceru Rozálii (18 let) a dceru Julii (5 let) a partnera Jaroslava. Jejich život je fajn a nic by Radka neměnila. Tento speciál je jako stvořený pro Radku – zná se dobře s Láďou a Radka k pořadu Vychytávky Ládi Hrušky patří. Doufá, že to bude pěkný díl, který potěší diváky i ty, co se kdy na Vychytávkách podíleli. Tato jídla si vybrala, protože patří mezi její oblíbená.

Chléb kdysi pekla na natáčení pro štáb a recept na bylinkové máslo si půjčí od Ládi, který ho připravoval před šesti lety ve Vychytávkách. Bramboračku má moc ráda. Zeleno-oranžovou dobrotu mají rádi všichni a drobenkový koláč peče pro štáb na natáčení doteď a je to jeden z jejích nejoblíbenějších. Vaječný koňak je její favorit jako dobrota k večernímu posezení u knížky nebo nad počítačem. Zatím nepřemýšlela, jak by s případnou výhrou naložila. Určitě se případně pak poradí s Láďou, co s ní. Jako zábavu si připraví výrobu obrázků ze sušených květin.

Charakter:
Sama sebe neumí popsat, ale ona je spokojená a má se ráda.

Zájmy:
Její velkou zálibou je její kůň. Ráda jezdí na kole, v zimě chodí na běžky, lyžuje a chodí bruslit. Baví ji běh, čtení, šlechtění domácnosti a občasné pečení.

Vztah k vaření:
K vaření má kladný vztah, ale nepřehání to. Radka stoprocentně rezonuje s pořekadlem: „Jím proto, abych žila – nežiju proto, abych jedla.“

Chutě:
Má ráda saláty, brambory, rýži, polévky, čokoládu a zmrzlinu.

Nesnáší:
Moc nemusí syrovou cibuli. Nikdy by nesnědla sádlo se škvarky ani bez nich.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Jsme tvořiteli vlastního života.“

Očekávání:
Těší se na hezky strávený čas, i když natáčení bere spíš jako práci.

Vstoupit do diskuse- 11 názorů

reklama