Renata Maroušková

Renata vystudovala SPŠ oděvní v Třeboni. Poté pokračovala ve studiu v Táboře oboru asistent pedagoga. Pracovala jako recepční v Makru, sekretářka na Povodí Vltavy s.p. a přepážková pracovnice na poště. V dubnu jí skončila mateřská dovolená a momentálně je nezaměstnaná.
Vstoupit do diskuse- 132 názorů
Renata Maroušková

S manželem Jaroslavem má syna Tadeáše (14 let), dceru Teu (10 let) a nejmladší je syn Mikuláš (4 roky). Celá její rodina je poměrně akční. Rádi jezdí na výlety na kolech a mají rádi turistiku. Všechen volný čas věnuje Renata dětem a jejich koníčkům. Ráda podporuje své děti v tom, co je baví. Pokud by vyhrála, tak by si koupila nový šicí stroj. Původně si myslela, že je by vzala rodinu na dovolenou, ale manžel jí řekl, že pokud vyhraje tak budou peníze její. Určitě připraví malou oslavu pro svou rodinu.

Od začátku co běží pořad Prostřeno! tak se chtěla přihlásit a nyní dostala odvahu. Když jí bylo asi dvanáct let, tak se snažila rodičům připravit žemlovku a dopadlo to tak, že se musel vyhodit i hrnec. Ráda připravuje to, co chutná její rodině a baví jí zkoušet nové věci. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu látkových tulipánů a každý si ho odnese domů na památku. Tato jídla jí chutnají a měla by je zvládnout připravit v daném čase.

Charakter:
Sáma o sobě tvrdí, že je veselá, společenská, komunikativní a obětavá.

Zájmy:
Jejím největším koníčkem je šití oděvů, doplňků a dekorací. Ráda lyžuje, jezdí na kole a miluje nordic walking. Ráda chodí na procházky s jejich psem Timmym.

Vztah k vaření:  
K vaření má velmi kladný vztah – když má čas, tak ráda vaří.

Chutě:
Má ráda jídlo a nikdy se neošidí. Chutná jí asi úplně vše.

Nesnáší: 
Nemá ráda fazole a nepozřela by něco živého. U stolu jí vadí nezastrčená židle.

Motto:  
V životě se řídí mottem: ,,Dělat co máš rád, znamená být svobodný. Mít rád, co dělat, znamená být šťastný.‘‘

Očekávání:
Očekává, že to bude hektický týden. Těší se na nové zkušenosti a chce zjistit, jak to chodí před kamerou. Ráda pozná nové lidi a doufá, že si to všichni užijou.

Vstoupit do diskuse- 132 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!