René přizná, proč přinesl Aně smuteční kytici!

Ivana (26) je také maminka na mateřské. Bydlí v novém domě a je to u ní tak trochu jako v Noemově arše. O zvířátka pečovat umí, jak se ve finále postará o „své“ lidi?
Ivana Míková
Ivana Míková
archiv TV Prima

reklama

Ivana je chovatelka koní a přes své mládí má životní priority srovnané. Se svým manželem žije prý už od patnácti, dnes mají dva syny, pěkný dům, hospodářství. K tomu Ivana ještě stříhá psy a dělá pedikérku. Je jasné, že se umí otáčet a svým výkonem soupeře překvapí. I ona se – stejně jako včera Aňa – soustředí hlavně na své vaření a věnuje se hostům. Aně leží na srdci včerejší růže od Reného, tak se zeptá a dozví se, že sudý počet květů a smuteční stuhu dostala za své rýpání. Dámy ale naštěstí víc zajímá bohatá tabule poslední večeře.

Proč přinesl René Aně dvě růže?

Proč dvě růže - Prostřeno!
Proč dvě růže - Prostřeno!

Na předkrm je tatarák z uzeného lososa s opékaným toustem, ten všichni neocení, prý je přesolený, pak už má ale večeře jen vzestupný trend. Také finální polévkou je vývar, hovězí s domácími nudlemi a játrovými knedlíčky – již počtvrté. Hlavní chod je originálně dochucený, což ocení i náročný René. Kachní stehýnko na červeném víně přelité medem, domácí houskový knedlík a sladkokyselé červené zelí s jablky a sušenými švestkami má 100% úspěch. Pod talířem hosté najdou čtyřlístek pro štěstí, přinese štěstí i hostitelce? Zelí je na rozdíl od pondělka sladkokyselé tak akorát, pochvaly se dočká i pohár – mascarpone s banány, malinami a borůvkami. Ani zábavu poslední hostitelka nepodcenila. Ochutnávku piva zpestří krásné pochodující mažoretky. A kdo chce, může si to také vyzkoušet, k tomu ještě dostane od Ivany domů dva milé dárky.

Neobvyklý vývar

Neobvyklý vývar - Prostřeno!
Neobvyklý vývar - Prostřeno!

Je to docela vyrovnané… Kdo to na Vysočině vyhraje? Bude to ten nejlepší? Zvítězí nejchutnější menu, nebo svou roli sehraje i taktika?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

reklama

reklama