Robi Chad

Robi vystudoval ekonomii – strojírenství, ale nikdy se tomu nevěnoval. Pracoval u filmu jako asistent produkce a runner, ale protože neuměl anglicky, tak se vydal do Austrálie, kde se chtěl jazyk naučit. Z původního výletu se stala dlouhá doba a asi šest let tam žil.
Vstoupit do diskuse- 207 názorů
Robi Chad

V Austrálii poznal surfování a doslova mu propadl. Patří mezi surfařskou špičku u nás. Po návratu si založil s kamarády realitní kancelář, která stále funguje. Tato práce ho bavila, protože si mohl dovolit každé tři měsíce odjet a věnovat se surfování.

Žije s kuchařkou, spisovatelkou a bloggerkou Kamilou Rundusovou (Kamu). Pár tvoří něco málo přes tři roky a doma i na cestách jim dělá společnost jejich fenka Limetka. Spojuje je láska k cestování a poznávání. Společně natáčejí různá videa s recepty i z jejich života a fotí jídla na jejich Instagram. Nyní pracují na dvou nových knihách. Jedna se bude věnovat sebepoznání a chtěli by ji vydat před Vánocemi a druhá bude čistě vegetariánská kuchařka.

Jeho velkou vášní je cestování a poznávání nových kultur a jídel, surfování, focení, natáčení videí a cvičení. Baví ho veškeré akční a adrenalinové sporty. Dříve hodně boxoval. Nově ho začalo bavit psaní.

Rád poznává nová jídla, ale nejraději má koprovou omáčku, kterou mu vždy jeho partnerka uvaří doma po návratu z cest. Od dětství nemá rád mák, protože má vzpomínku na nucené dojídání škubánků s mákem v dětství.

Doma moc nevaří, ale často pomáhá krájet zeleninu anebo se stará o úklid kuchyně po vaření. Jeho největším kulinářským uměním je smažený hermelín s bramborem a okurkovým salátem.

Pro své hosty připraví menu, které mu pomůže sestavit jeho přítelkyně – a budou to zajímavá jídla plná ohně a chutí. Jako zábavu si pro své hosty připraví indo board (balanční podložka na válci) – hosté si zkusí udržet balanc, a k tomu jim ukáže uklidňovací dýchací metodu.

Vánoce netráví v České republice už od roku 2001. Pokaždé má Vánoce jiné, ale vždy se snaží dodržet tradici a sednout si se všemi přáteli a s rodinou k jednomu stolu a dát si dobré jídlo.

Vstoupit do diskuse- 207 názorů

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!