Romana Havlínová

Třetí hostitelka vystudovala pedagogickou fakultu, po škole učila rok v Praze na prvním stupni. Poté se Romana stala spolumajitelkou firmy, která prováděla stříkané izolace – tato práce ji ale nenaplňovala.
Vstoupit do diskuse- 199 názorů

Opět učí, momentálně třetí třídu na ZŠ. Když má volno, tak se věnuje organizaci svateb a moderování. Také pořádá zábavné večery s kvízem, který si vymyslela. Partnera ani děti nemá, žije sama se svým psem v bytě 2+1 v Moravských Budějovicích, jednou by ale rodinu chtěla. Do pořadu se Romana přihlásila sama, protože je pravidelnou divačkou pořadu. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na své podnikání a rodičům, kteří ji vždy podporují, by zaplatila nějaký pěkný pobyt.

Charakter:
Prý aktivní společenská a má ráda lidi. Myslí si, že se dokáže nad hodně věcí povznést a snaží se vždy v lidech hledat jen to dobré.

Zájmy:
Baví ji koordinace svateb, moderování zábavných večerů, plesů, narozenin a večírků. Mezi její koníčky patří běh a její pes.

Vztah k vaření:
Kladný, ale nejvíce ji baví následná konzumace jídel. Ráda připravuje míchaná vajíčka, která umí nejlépe v celém kraji J.

Chutě:
Mezi její oblíbená jídla patří hamburger, tatarák, žebra, losos, těstoviny, mexická a vietnamská jídla.

Nesnáší:
Králíka a moc nemusí sladká jídla. Při stolování jí vadí mlaskání a srkání.

Motto:
„Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.“

Očekávání:
Byla by ráda, kdyby si mohla vyzkoušet vše, co vidí v televizi, a podařilo se jí všechno dobře zvládnout.

Vstoupit do diskuse- 199 názorů

reklama